Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mióta lehet szoptatás alatt...

Mióta lehet szoptatás alatt fogyókúrázni?

Figyelt kérdés

Nekem még azt tanították, hogy nem szabad, mert elapad a tej, sőt, sportolni sem lehet, mert attól is.

Mi az igazság?


2011. febr. 24. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 14,5 hónapos!Még szopizik legalább 3*, de inkább úgy mondanám, hogy megvannak a fix szilárd ételes időpontok és közben amikor kér cicit kap!De reggel délben este mindig! :)


Én járok heti 2*-3* (mikor hogy ér rá a nagyi) úszni, és a többi hétköznap aerobic!DVD-re itthon!

13 hós kora óta, mert addig nagyon ragaszkodó volt és inkább nem is hagytam másra! :)

És én újra jól érzem magam!Próbáltam az attkins diéta félét( hús ettem minden étkezésre és hozzá sok nyers zöldséget,meg tojást bárhogy szóval fehérjét akármit a vitaminok miatt meg rentgeteg zöldséget) a tejem nem lett kevesebb egyáltalán!A mozgástól sem, de a kaja kötöttségét én nem bírtam!A mozgás viszont feltölt energiával, nagyon jó!Én csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek van rá lehetősége!

Még egy dolod szoliba is lehet járni!

Szopitanácsadó véleményét tartom mindig szemelett, minden hónaoban találkozom vele,(baba-mama csoportban)és nagyon hasznos!

Viszont nekem még soksok fogynivalóm van!Veszélyeztetett voltam előtte meg sportmegszállott!Szóval 8 hónap fekvés alatt (és teletömve magnéziummal)19 kilót híztam :(MÉg van 8!

2011. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kisfiam születése után 5 kg plusz maradt, erre 3 hónap alatt felszedte még plusz 5-öt. Szoptattam éjjel nappal és még tejleadó is voltam, igaz nem diétáztam, ettem, mit megkívántam. 3 hónapos volt, mikor elkezdtem alakformáló tornára járni eleinte heti 1* (izzasztó volt és izomlázam is volt rendszeresen). 2 hónap múlva már heti 1 aerobikot is elkezdtem. Tejem volt továbra is bőven. kb 7 hónapos elmúlt mikor már heti 2*2 óra alakformáló tornát és 2*2 óra aerobikot csináltam és szoptattam tovább. Nekem nem csökkent a tej mennyisége. 11 hónapos koráig szopizott (akkor már én választottam le, elég hosszú időnek gondoltam a szoptatást), na onnantól viszont fogyókúrába kezdtem.
2011. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!