Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet fogyókúr...

Szoptatás alatt lehet fogyókúrázni? Nem megy el tőle a tejem?

Figyelt kérdés
6 hete szültem és csak szoptatok,igény szerint.De 15 kiló plusz maradt rajtam szülés után,vajon fogyózhatok,hogy ne menjen a tejcsi rovására?
2011. febr. 21. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt TILOS fogyókúrázni. Elmehet a tej is és a babától is elvonhatod a számára szükséges tápanyagot. Bírd ki a szoptatás befejezéséig. Addig pedig sok gyümölcsöt, zöldséget egyél.
2011. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz fogyókúra alatt.


Amit tehetsz: hagyd el az édességet.

Ez most valószínűleg elképzelhetetlen, mivel hat hete szültél és szoptatsz és tudom, hogy az ember ilyenkor kienné a cukrászdát, de ha egyáltalán nem fogsz édességet meg tésztát meg kenyere enni, viszont eszel rendesen és nem iszol üdítőket, akkor maguktól lemennek a kilók, vagy előbb vagy utóbb.

Amit már most elkezdhetsz és hamar meglesz a látszatja, hogy kezdj el tornázni.

Akár valami lightosat, de napi fél órát. Most még kicsi, használd ki, hogy több az időd.

8 hónapos a gyermekem, rajtam is 15 kiló maradt és nekem így lement már 10 belőle, de nekem 3 hónapig meg se mozdult a mérleg, a lényeg, hogy ne add fel.

2011. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fogyókúrázni nem szabad, csatlakozom az előttem szólóhoz, hagyd el az édességet, és van mégegy tanácsom, csak vizet igyál. Az üdítőkben, a 100%os gyümölcslevekben is rengeteg cukor van, cukrozott teával is rengeteg cukrot viszel be a szervezetedbe.
2011. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem fogyóztam, de a szülés alatt kialakult aranyerem miatt főleg levest, főzeléket ettem és gyümölcsöt, kevés húst...:) és 2 hónapra már csak +2 kg maradt rajtam, azt azóta is tartom, a formám nem a régi. Szóval szerintem lehet egészségesen a középúton..
2011. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!