Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdhetek már finoman...

Elkezdhetek már finoman fogyókúrázni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

nem drasztikusra gondoltam,hanem a gastroyal norbi updat1 rántott húsok salátával.

nem lesz gond abból,hogy hagyma foghagyma is van benne nyersen?változhat a tej minősége/mennyisége?

6hónapos a fiam.már kap mást is(főzi,gyümi,tejpép)


2009. máj. 6. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát én mindent megadnék azért hogy legyen tejcim (sajnos az elejétől kezdve tápszeresek vagyunk), én biztos hogy nem fogyóznék addig amíg szoptatok.
2009. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyen formában szerintem nyugodtan próbálhatod! Egyrészt már nem csecsemő a gyerkőc, másrész tulajdonképpen ez nem fogyókúra, csak tudatos táplálkozás! Én a helyedben megpróbálnám, bár azért arra figyelj, hogy a k betűs puffasztó ételeket kerüld most is!
2009. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én sem akarom abbahagyni a szoptatást,csak annyira zavar a hasam-olyan nőietlen vagyok.szeretnék szép fitt anyuka lenni,akinek nem kell takargatnia magát
2009. máj. 6. 21:05
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
A rántott hús pont nem fogyis kaja mer panír van rajta,de szerintem ráérsz fogyózni ha nem szoptatsz.Engem is marhára zavar hogy sok a rajtam maradt felesleg de nem akarok kockáztatni ne hogy elapadjon a tejem,bár mi még csak 2,5 hósak vagyunk.
2009. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Engem is baromira zavar a felesleg, de mindig azt mondom magamnak, hogy ez nekünk most megengedett. :) Ráérünk majd fogyózni akkor, ha már nem szopizik a pioi. Persze nem kell zabálni 6 helyett, akkor is megy le valamennyi.
2009. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kicsim is 6 hós és pont ezen gondolkoztam, hogy változtatok a nagy zabáláson! Szerintem nyugodtam próbáld ki Norbit (úgyis a csodalisztjével süt). Ám ha éhes vagy egyél! Csak ne a csokihoz nyúlj, hanem 1 szelet almához. (Ezt magamnak is mondom :-)) Nem lesz könnyű, de menni fog! És nem lesz tejprobléma! Csak optimistán mindig!
2009. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy a Norbi féle módszer bármit is ártana. A fehér kenyér eleve elhagyható, husokat, tejtermékeket eszel, zöldség gyümölcs benne van. Folyadékbevitel szükséges, de nem a cukrozott fajta üdítők. Nem tudom, hogy ezt miért nem lehet követni szoptatás alatt.

Szerintem csak arra kell figyelni, hogy ne csak 1-eseket egyél (pl. délelőtt), és ne kombináld kalóriaszámlálással. Rengeteg folyadékot igyál mellette, és szerintem nem lesz semmi gond.

2009. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam,hogy ez lenne az ebédem és a vacsora pedig saláta,gyümölcs,zabpehely.Az a gondom,hogy amint van egy kis időm,folyamatosan rágok...így nem is tudnék egyik napról a másikra leszokni az evésről.Ezért gondoltam hogy figyelni kéne arra hogy mikor mit eszem.Igen én anno már csináltam ezt az update módszert,és nekem bevált.És szerintem,ha megvan a napi folyadékbevitel akkor nem lehet gond.Remélem.Köszönöm szépen a biztatást.
2009. máj. 6. 21:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Végül is nem a zabálástól van tejci,én sok gyünmit húst is csak csirkét, sok levest eszem ,sok-sok mentes vizet iszom! Azért néha jöhet a csoki is! Ugy hogy nyugodtan változtass étrendet +a baba mama torna csak ne sokat tornázz ne legyen izomlázad mert akkor nem fogadja el a baba a tejcit!7 hónapos a lányom még mindig szopizik!
2009. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is most kezdtem 6 hós a fiam. Semmi extra, csak nem nassolok annyit és napi 2-3 órát sétálunk, ennek is megvan már az eredménye + baba is boldogabb a levegőn :-)Nyugodtan kezd el, úgyis érzed, ha kevesebb a tejcsi, akkor visszaállhatsz.
2009. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!