Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdhetek már finoman...

Elkezdhetek már finoman fogyókúrázni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

nem drasztikusra gondoltam,hanem a gastroyal norbi updat1 rántott húsok salátával.

nem lesz gond abból,hogy hagyma foghagyma is van benne nyersen?változhat a tej minősége/mennyisége?

6hónapos a fiam.már kap mást is(főzi,gyümi,tejpép)


2009. máj. 6. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, menni fog, ne aggódj! tornászhatsz is módjával a szoptatás mellett. arra vigyázz csak, hogy ne legyen izomlázad, mert akkor savassá válik a tejed, és nem fogja elfogadni a baba. Amikor van egy kis időd, a rágcsa helyett egy palack vizet tegyél a közeledbe, és akárhányszor úgy érzed ennél valamit, igyál meg két deci vizet! Először nagyon nehéz lesz ezt megszokni, de hamar hozzászoksz és már nem is fogod azt nézni később, hogy mit is egyél:-)
2009. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan táplálkozhatsz így, ahogy írod. Ez nem fogyókúra, hanem odafigyelés. Szerintem attól mindenkinek lenne teje, ha odafigyelne, mert nem hiszem, hogy egy szoptató anyukának nem kell odafigyelnie.

Nekem terhesen is így kell ennem, úgyhogy "rutinos" vagyok az odafigyelésben.

Ja, és a 2. terhességem előtt 18 kg-ot fogytam Norbival,és sztem csak egyszerűen odafigyeltem

2009. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
szia!nyugodtan edd azt amit szeretnel. en vegig hasonlokat ettem, es meg mindig szoptatom a fiam. Most 6 honapos, csak anyatejet kapott eddig. Figyelj oda mit eszel, es ne eheztesd magad. Ennyi a lenyege.
2009. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugodtan kezdjél el tudatosan diétázni, nem lesz tőle kevesebb a tejed, mert eszel. Téveszme, hogy aki rengeteget eszik annak több teje van. 8 hónapos a lányom, 2 hónapja diétázom, nem eszem fehér kenyeret, péksüteményt, tésztaféléket és nem nassolok, szobabiciklizek és mi is sokat vagyunk levegőn. Ugyanúgy tudok szoptatni mint eddig, nem változott a tej mennyisége. Jó babázást és könnyű diétázást!
2009. máj. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért írok, mert ezt a szempontot nem láttam a válaszok közt: azért is szokták mondani, hogy ne fogyókúrázz, míg szoptatsz, mert a szervezetedben lerakódott zsírban rengeteg méreganyag gyűlik fel. Amikor fogyni kezdesz, akkor ezek felszabadulnak és belejutnak az anyatejbe. Esetleg érdemes ezt a szempontot is megfontolni.
2009. máj. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!