Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom 6,5 hónapos, elkezdt...

Kislányom 6,5 hónapos, elkezdtük a kóstoltatást, de leginkább még anyatejes, ilyenkor még azért tápláló számára a tejem?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert ugye ilyenkor már mást is esznek a babák, hamarabb feldolgozódik az anyatej. Létezik, hogy a lányom kibírja csak anyatejjel a 2,5-3 órát?
2011. jan. 21. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik, az anyatej tápláló. Nekünk is lassan ment csak a hozzátáplálás, ne aggódj, majd szépen fokozatosan fog enni mást is.
2011. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2011. jan. 21. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem bőven tápláló az anyatej, és csak kiegészítő a ilyen korban a pépes kaja. Úgyis érezni fogja a babád éhséget ha már nem kap eleget a tejből. Én 6,5 hónaposnak még csak 1 pépes étkezést adtam 1 nap. havonta vezettem be +egyet. kb 9 hósan volt 4 étkezés + 2 szopi.
2011. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!