Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellkasröntgenem volt! A...

Mellkasröntgenem volt! A háziorvos küldött el, most ez nem negatív a szoptatásra nézve? Hagyjak ki több szoptatást?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy most azért mert elküldeni, mert szabad és nincsen következménye vagy azért mert hirtelen megfeledkezett arról hogy szoptatok. Egy szopit lefejtem és kidobtam.. :( Most megszoptattam.. mert már nem volt időm kaját csiholni... Vélemény???
2011. jan. 6. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A dokinak nem feltétlenül kell emlékeznie arra h szoptatsz,neked kellett volna szolni,én is voltam és azt mondták nem gáz,nem lesz baj.
2011. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejleadáshoz is kell a mellkasröntgen, így én 2 hetes baba mellett mentem el. Tudták, hogy szoptatok, azt mondták, nem lesz semmi baja tőle a tejnek.
2011. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen de éppen a szoptatás miatt mentem el a dokihoz,hogy ő mondja mit ethetek a gyógyulás érdekében, mert egy antibiotikumot ehetek csak és hiába szedtem be nem javultam... Tehát tudta.. max mmire receptet irt kiszállt a fejéből..:/
2011. jan. 6. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is anyatejleadás miatt mentem egy hónapos baba mellől. Egy cseppet sem öntöttem ki, szoptattam a babámat, és nem nőtt másik feje tőle. :-)


Túl van spirázva az aggodalom a sugárzástól. Magyarországon a sugárzásvédelem sokszorosan túl van biztosítva, nagyon alacsony a sugárzásszint, semmi baj nem érhet még akkor sem, ha véletlenül terhesen mennél tüdőszűrésre vagy fogröntgenre.

2011. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is voltam pár hete röntgenen, a háziorvosom aki beutalt, ő is tudta, hogy szoptatok, a röntgenes hölgynek is említettem, és a kiértékelő orvosnak is. Mindannyian azt mondták, hogy nem lesz semmi gond, lehet szoptatás alatt röntgenre menni!!Ne aggódj, nem lesz semmi gond!:-)
2011. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. jan. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!