Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most mi van? Kezd elmenni a...

Most mi van? Kezd elmenni a tejem?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2honapos, anyatejes! Eddig 3-4oránként evett. Éjszaka volt, hogy 5-6orát kibirt.

Második napja van, hogy 24orábol 4x eszik 4oránként, a többit 2oránként. Pl. ma hajnal 4ota 2oránként eszik, de akkor már sir az éhségtöl.

Tegnap éjféltöl evett 2oránként!

Nem mérem, nem tudom mennyit ehet! Eddig szépen gyarapodott széltében, hosszában. Dokihoz jövö héten megyünk.

Ja, és eddig nem fejtem.

Szerintetek?

Ja, és külföldön élünk.


2011. jan. 4. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. Lehet, hogy nála most van fejlődési ugrás. Általában 6 hetesen, majd 3 hónaposan van, de lehet a fiadnál most.

Adj neki ahogy kéri, néhány nap alatt megnövekszik a tej mennyisége, és visszaáll minden a régi kerékvágásba.

2011. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jónak tűnik. Szoptasd, ahogy kéri és lesz elég tej! Jól csinálod, nem is kell mérni...


A babák folyamatosan változnak. Nem érdemes ilyen piciknél arra várni, hogy majd "beáll" egy pontos szopási rend, és hónapokig aszerint fog szopizni a pici...

2011. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi lányok, kicsit megnyugodtam.

A 6hetes növekedési ugrást észrevettem, akkor napközben kért több cicit! De ez az éjszakázás kikészit! Mire elaludnék, megint üvölt! Remélem beáll hamarosan, mert bekreppálok! :-)))))

2011. jan. 4. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Növekedési ugrás, vagy egy kis kólika, de lehet már fogzás is. Az egyém is két hósan kezdte, nyáladzás, nyavajgás, most 3 hós és két hetes és áttörőben van a fog. Egy kicsit korainak tartottam én is, de van aki meg foggal születik.

Nálunk a borostyánlánc bevált!

2011. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!