Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van ez? Lehetséges, h...

Miért van ez? Lehetséges, h kezd elmenni a tejem?

Figyelt kérdés
idáig mindig éreztem,h feszűl a mellem,reggelente pedig beduzzadtak. 2-3 napja semmi. fogom és üresnek érzem,olyan plötyedt, nem is érzem mikor temelődik,feszűl. 3 hósak leszünk,ciciztünk és mellette tápszert is ettünk. viszont ittam a Laktoherb teát,de elfogyott és próbáltunk együtt lenni a párommal szülés után. lehetséges,h azért nem érzem a tejtermelést. de ha cicre teszem,vlmi biztos jön,mert nem sir és szivja rendesen. a héten érkezik a teám,úgye nem fogok elapadni???? segitsetek légyszi!!!! talán egy picivel kevesebbet eszem a nagy meleg miatt. ez is befolyásolja???
2010. júl. 28. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én "plöttyedt" ciciből is szoptattam 13 hónapig. Beállt a kereslet-kínálat,azért nem feszül már meg durran be szoptatás előtt, de attól még van benne tejcsi. Ha meg nem sír meg szívja is rendesen akkor mi a probléma?
2010. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mellszivot hasznalsz?

Nagyon sokat segithet, noveli a tejtermelest.

2010. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Nyugi, nem fog elapadni a tejed, főleg nem egyik napról a másikra :) Inkább csak arról van szó, hogy beállt a kereslet-kínálat, a szervezeted sak annyit termel, amennyire szükség van. A melled nem fog a szoptatásvégéig feszülni, ez a normális. Amíg a babád szopizás közben nyugodt, nyel, után nem követeli ismét a cicit, kibír minimum 2 órát, akkor nincs semmi gond, van elég tejed! A babád jelezné, ha valami nem stimmelne :) Egyébként sem a teától van tejed, hanem attól, hogy a babád szopik, minél többször kerül mellre, annál több ingert kap a melled, annál több tejed termelődik és viszont...
2010. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 2 hónapos,és nekem is mostanra plötty lett a cicim,de mivel fejek is néha és úgy is adom neki,tudom ugyanúgy megvan a mennyiség.Csak akkor durran be,és feszül ha kimarad egy fejés,mert úton vagyunk,vásárolunk huzamosabb ideig.

Nálunk a laktoherb nem jött be,mert a nyugodt kislányom hasa fájt tőle,és egész nap ordított.Nem is tudtam hogy a nem hasfájós babáknál hasfájást válthat ki,pont az ellenkezőjét hisz hiába anyuka issza van benne édeskömény....Én amúgy görögszénamagot veszek (herbária)és azt főzöm teának.napi 2 csésze 2 nap alatt és a mellgyulladás utáni nagyon megcsappant tejemet helyretette,150eket eszik de 225is van,azóta nem kellett innom,ajánlom neked is.

2010. júl. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!