Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hajhullásra mit ajánlotok?

Hajhullásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon durván hullik a hajam..tudnátok adni ötletet, hogy mivel lenne mérsékeltebb?
tegnap 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:/ én nagyon kemény B komplex + vitamin kúrát csináltam, hogy megelőzzem, aztán hogy mérsékeljem, de semmi sem hatott. A copfom fele kihullott, nem viccelek. Marokszám pergett. 5 hónapos volt a gyerek, mikor egy-két hétre mérséklődött, aztán ugyanúgy hullott 8-9 hónapos koráig. Utána azzal küzdöttem, hogy nőtt vissza.
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy vashiányos?

Én az voltam, miután elkezdtem vasat szedni alig hullott a hajam.

Szülés után hónapokkal normális a hajhullás, de nekem hajmosás és fésülködés közben marokszámra hullott. Főleg hajmosás közben.

De az is lehet, hogy vas nélkül is javolt volna. Nekem szülés után 3-4 hónappal kezdődött és kb fél éves volt a baba,mikor javult.

tegnap 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Türelmet és kitartást :)

8 hónap után rendeződött és csak a normál mennyiségű hajam hullik.

15 hónapig szoptattam.

Hiába szedtem a vastablettát meg az akármit.

ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Mennyi idős a baba?

Nekem terhesség alatt egyáltalán nem hullott, gyönyörű dús hajam volt, olyan, mint addig még soha. Aztán szülés után nekem is elkezdett brutál módon hullani. Mondtam is a férjemnek pánikolva, hogy b.szki, hát így pár héten belül kopasz leszek... De nem, amikor visszajutottam a terhesség előtti standard hajmennyiségemhez, akkor szépen megállt, magától.

Szóval szigorúan nézve nem hullott, csak sajnos megszabadult attól a "plusztól", ami terhesség alatt nem hullott ki. Nálam kb a fiam 3 hónapos koráig tartott. Lehet hogy nálad is ez történik.

ma 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amiket én használtam: kollagén, vas, illetve amikor 4-5 hónapos volt a pici, elkezdtem használni a Bánfi hajszeszt samponnal meg balzsammal, és akkor kezdett javulni. De hogy ez emiatt volt-e vagy csak egybeesett azzal, hogy amúgy is csökkent volna a hajhullás a hormonváltozások miatt, nem tudom megmondani - egy próbát mindenesetre megér szerintem...
ma 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel a hormonok okozzák nem sokat tehetsz, csak vársz.
ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!