Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hajhullásra valami?

Hajhullásra valami?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom,kb 3 hete nagyon jön a foga,2 hete kibújt egy fél,de még jön felül a többi összesen 4. Azóta szinte egész éjjel szopizik.nagyjából 2 hete rettenetesen elkezdett hullani a hajam,gondolom ezzel összefüggésben.terhesvitamint szedek,de nem elég..a szoptatástól lehet?vagy nincs köze

2015. okt. 5. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a fodrász hogy a szoptató anyáknak kb 1 évig is hullhat a haja hol jobban hol kevésbé.ez megint a hormonoktól függ? Nekem csak pár hónapig hullt. Sok@ig szopitptt a kicsim. Szedd a vitamint.
2015. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk...szintén 4 hónapos kislány, neki még nem bújt ki de szerintem nagyon jönne már a foga. Ő nem szopizik többet mint korábban de kb. másfél hónapja brutálisan hullik a hajam, már attól félek hogy kopasz leszek :-( Revalidot szedek két hete és a Varga hajcseppeket használom, de eddig semmi változást nem tapasztaltam....
2015. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fodrász és nőgyógyász egyaránt vaspótlást javasolt. Nálam bevált.
2015. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!