Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hajhullásra nektek mi segített?

Hajhullásra nektek mi segített?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy elmegyek háziorvoshoz, mert elevitet szedek, de nincs változás.
2010. okt. 11. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az idő :))) Mennyi idős a babád? Szülés után kb. fél évvel természetes, hogy a terhesség alatt hormonális hatásra nem hulló haj egy része kihullik. [link] Ha nagyon sokáig tart ez a helyzet, jó lenne megnézetni a vérképedet, lehet, hogy vérszegénység is van mögötte, főleg, ha fáradékony is vagy.

Én szedtem sörélesztő tablettát, ez a vérképemet is normalizálta és a hajam is szép lett.

2010. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az idő megoldja. Pár hónapig hullik őrült módon, majd visszaáll a normál mennyiségű hullásra, és visszanőnek a hajak.


Én most úgy nézek ki, mintha frufrum lenne, pedig sosem volt, nagyon idióta, de most az első terhességem utánnal ellentétben úgy döntöttem, hogy nem vágatom rövidre, hanem "bevárom a rövid hajakat".


Kár ezzel elmenni orvoshoz, mert hormonális, a terhesség alatt gondolom Neked sem hullott a hajad. Ezért tűnik most olyan drasztikusnak a változás, pedig csak "bepótolja" a hullás azt, ami akkor elmaradt.


És én is szedtem terhes vitamint.


Jó babázást!

2010. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképpen vérvételre!Nekem kiderült,hogy pajzsmirigy alul működésem van és ez miatt hullott a hajam!Azt hittem csak a szopi miatt van,nem gondoltam erre a betegségre!Jobb inkább megnézni:)))
2010. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most Revalidot szedek, és kevésbé hullik, azt hiszem. Remélem, nem placebó hatás. :-( Elevitet én is szedek, 6,5 hónapja szoptatok.
2010. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!