Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák! Nektek...

Szoptatós anyukák! Nektek mikor jött meg a mensi és rendszeres is lett szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
A kisbabám 2 hónapos, csak anyatejes és tegnap egy fél napig vèreztem. Azt gondoltam mensi lesz, de dèlutànra meg mintha elvàgtàk volna, azóta egy csepp sem volt. Akkor ez most menstruációnak számit?

ma 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem az első gyereknél 9 hónapos korában, a másodiknál csak 17 hónapos korában jött meg először.

Mindenkinél más. Van akinek már 2 hónap után, van akinek csak a szoptatás abbahagyása után jön meg. Ez is normális, meg az is

ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél 8 héttel szülés után, másodiknál 5 hónappal. Egyből rendszeres lett és még évekig szoptattam.
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél 4 hónapos volt a kicsi, másodiknál majdnem 5 hónapos. Mindkétszer beállt egyből.
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapig szoptattam, addig egyáltalán nem jött meg a menzeszem. Ahogy abbahagytam, 1 hónapra rá megjött és rögtön be is állt rendszeresre.
ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 hónappal szülés után jött meg, azóta is pontosan 28 naponta.

Több mint 2 évig szoptattam

ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10 hónap után. Hát, 3 évig szoptattam, úgyhogy volt ideje kb rendeződni
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elsőnél 10 hónapos korában jött meg először, de nem állt be amíg éjszakára nem választottam le teljesen (~18 hónaposan). Addig ilyen hol volt- hol nem volt mesebeli, kiszámíthatatlan jelenség volt :D

A másodiknál nem tudom, mert ott szülés után nem sokkal spirált rakattam fel. Vártam és vártam, mert mondták, hogy úgy mégis csak jobb, ha vérzés alatt helyezik fel, de 5 hónapos volt a kicsi, amikor úgy voltam vele, hogy nem várok tovább, ki tudja, meddig kéne türelmesnek lennem, szóval meh, felrakattam. Azóta nem jelentkezett semmi hasonló. 2 éves lesz lassan a kicsi, még mindig aktívan szopizik. Az életem szép és könnyű így :D

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 15 hónap után, de volt, amikor kimaradt. A második most ennyi idős és még nem jött meg (szorgalmasan tesztelgetek, szóval nem a terhesség miatt). Enyhe vérezgetés mindkét gyereknél volt szoptatás alatt.
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ti mind nagyon szerencsések vagytok csajok. Én nem tudom ez nâlam mi volt, azóta se vèrzek. Fél napos mensi? 😅 Remènykedtem hogy szoptatàs alatt megùszom egy ideig legalàbb.
ma 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!