Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha diétáznom kell terhesség...

Ha diétáznom kell terhesség alatt akkor nem lesz tejem szoptatáskor?

Figyelt kérdés
160g-os diéta a terhességi cukor megelőzése céljából és van mellette mozgás is bőven.

aug. 16. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség elött már diétáztam (IR), terhesen is nyilván, sőt nekem szülés után is maradt a diéta, csak 160 helyett 180gr ch/nap (terhesség elött is annyit kellett, terhesen 160). 2 évig szoptattam gond nélkül 🤷🏼‍♀️. Annyi tejem volt, hogy csak na. Pedig a szoptatás alatt is folytatnom kellett. Semmi összefüggés közte. Ha komolyan éheznél akkor lenne gond, a normálisan beállított diéta semmi sem okoz.
aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 nekem is így lesz valószínűleg, IR miatt kezdtem a diétát és hosszú távon emellett végre nem hízok mindentől is... Így azért picit jobban szeretem 🤣
aug. 16. 14:47
 13/13 anonim ***** válasza:
Terhességi cukor miatt diétáztam, az első trimeszterben 2,5 kg-ot fogytam, majd 8,5 kg-ot híztam, szóval a kiinduláshoz képest 6 kg-t, minden nap mozogtam, program. császár után simán volt tejem, most 9,5 hónapos és még mindig szopizik, tápszert csak a kórházban kapott, mert rossz volt a szoptatási technika s nem tudta kiszívni.
aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!