Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha diétáznom kell terhesség...

Ha diétáznom kell terhesség alatt akkor nem lesz tejem szoptatáskor?

Figyelt kérdés
160g-os diéta a terhességi cukor megelőzése céljából és van mellette mozgás is bőven.

aug. 16. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés, nem éheztél, csak diétáztál.
aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is diétázni kellett, és annyi tejem volt, hogy az anyatej gyűjtőnek is jutott. Pedig koraszülött a fiam, az elején nem szoptathattam, csak fejtem de így is megindult.
aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bőven volt tejem 160g-os diéta után. Semmi összefüggés nincs. Sőt pcs-om volt, ami szintén ááállítólag nem segít. Hát egyik sem akadályozta a tejtermelésemet 😂
aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Afrika egyes részein csont és bőr a legtöbb nő. Mégis van tejuk bőven 😁 szóval nyugi.
aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ketogén diétáztam, a fiam is jól lakott és még egy tejtesónak is fejtem. :D És le is sikerült fogyni 10 kilót, azóta normálisan eszem.
aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés
aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szuper köszi a válaszokat, ezek szerint semmit sem ártok a babának ha aktív maradok és értelmes keretek között diétázom. Ez nagyon jó hír ☺️, kicsit megrémültem amikor azt mondta valaki ha nincs nagy terhességi hízás akkor tej sem nagyon lesz
aug. 16. 14:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván figyeld magad, de ha észre is veszed, hogy csökken a tej, 2 napon belül visszaáll, ha abbahagyod vagy változtatsz a diétán. Minél előbb el kell kezdeni foglalkozni a testeddel, mert 2 év mozgásszegény élet és összevissza evés után már sokkal nehezebb elkezdeni csinálni valamit, és sokkal rosszabb helyzetből is indulsz. Egy egészséges, változatos diéta csak jót fog tenni a tejtermelésnek. Próbálhatsz szoptatós teákat is, azok is azon az elven működnek, hogy gyorsítják az anyagcserét, és a DM-es saját márkás, édesköményes szerintem tök finom is.
aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

🤦🏻‍♀️

Most komolyan ha egy icipicit a csöppnyi eszed elő vennéd , rajonnel, hogy semmi köze a kettőnek egymáshoz .

aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi tejem volt,hogy be is gyulladt a mellem.
aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!