Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás tápszer babák után?

Szoptatás tápszer babák után?

Figyelt kérdés
Van akinek sikerült a többedik babát szoptatnia miközben a többi babája tápszeres volt?

aug. 13. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyet ismerek. Illetve hát nem többediknél, hanem az elsőnél tápszeres volt, a második már anyatejes.
aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Második és harmadik babám anyatejes volt a tápszeres után.
aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első többségében tápszeres volt 6 hónapig, attól kezdve teljesen. Második pedig 100% anyatejes. Mondjuk én örültem volna, ha fordítva van a sorrend, de mindegy. :D
aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de nem magától. Ki kellett javítani mindazt a hibát, amit az elsőnél elkövettem (korai pótlás, cumizavar...).
aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, az elsőnél mondta az orvos, kb 1 hónaposan, hogy kezdjem el a pótlást azonnal, mert nem gyarapszik és túl sokat alszik, valószínű nem elég tápláló neki. Pedig mennyiségek jók voltak.

A másodikkal semmi gond nem volt.

aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mitol nem tudsz szoptatni.

Nalunk pl az elso gyermekemben volt a “hiba”, hipoton volt, ezaltal nem tudott eleg hatekonyan es erosen szopizni.

Persze orvos allapitotta ezt meg, tornara is jartunk mar egesz korantol kezdve, szoval nem en talaltam ki; de nekunk emiatt lett kudarcos a szoptatas.


Masodiknal meg annyira siman ment minden, el se hittem.

aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első és második tápszeres. A harmadik eddig 100% anyatej. Remélem még sokáig. Nálam egyébként információ hiány volt a fő probléma, és a nem támogató környezet. Most nagyon sokat informálódtam. Ugyanúgy kapom a kéretlen buta tanácsokat, csak már bízom magamban és a babámban, tudom mire kell figyeljek. Úgyhogy igen, van. :)
aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!