Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Utálok szoptatni, de nem...

Utálok szoptatni, de nem fogadja el a tápszert?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos lesz, eddig kizárólag anyatejet kapott. Születése óta utálom az egész szoptatást, de miatta csinálom, viszont úgy érzem eddig bírtam. Elkezdtem már a kóstoltatást és szeretném átszoktatni tápszerre, de nem fogadja el - anyatejbe keverve sem. Próbáltam svéd pohárból is, mert a cumisüveget se tudja értelmezni, eddig csak cici volt, még cumi sem.


Volt esetleg valaki hasonló cipőben?


jún. 28. 15:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Hogyan tudtátok átszoktatni tápszerre?
jún. 28. 15:59
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Próbáltál több fajta tápszert? Több fajta cumisüveget?
jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Vagy előző vagyok, esetleg lefejt anyatejet cumisüvegben kezdetnek?
jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

A fejés az hülyeség szerintem, kicsinálja a melled, és több időt tölthetsz vele, mint a szoptatással összességében.

A cumisüvegből próbálj több fajtát, hátha bejön neki vmelyik. Én cicihez húztam közel és mikor enni kezdett volna a cumisüveget toltam a szájába. Elfogadta.

jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

6 hónaposan már nyugodtan elkezdheted normál kajákkal etetni, úgyis szezon van

a tápszernél sokkal jobb

jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

5!


Anyatej/tápszer akkor is kell 2 éves korig!

jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Felalomban probald meg. Nekem igy sikerult raszoktatni a cumisuvegre es tapszerre, hogy mar majdnem elaludt, akkor etettem meg.

Vagy tudtam, hogy x idonkent kel ejszaka (nalunk fixen 2,5 orankent), na akkor egy picivel elotte, mielott elkezdett volna sirni, akkor adtam neki tapszert.

Par nap alatt megszokta es azota elfogadja, 8 honapos volt akkor.

En se szerettem szoptatni, nagyon elegem volt mar. Es amiota tapszert kap, 11 orart alszik ejszaka 0 kelessel. Hat ez is csodalatos “mellekhatas” :D

jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 flora08 ***** válasza:
100%
Próbálj másfajta cumisüveget, cumifejet. Nekünk az Avent Natural vált be. A Colic típusúnak ahhoz képest iszonyat kemény a cumija (legalábbis szerintem), nem is szerette a fiam.
jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5%

hat szerintem a tápszer az a legalja. Idaig szoptattad es az szuper. Az en lanyom kb 13-14 honapos koraig. Ensem szerettem egyebkent. Sosem voltam az a imadok szoptatni anya, de tudtam mennyire fontos kötödes es elelem, minden miatt.

Ezek a tapszerek...egeszen egyszeru...mit eszel inkabb egy nagyi altal fözött huslevest vagy a maggi zacskos dörgicsei csibelevest? ennyi. es pont.

Persze hogy megeszik a babak idövel, persze hogy nem halnak bele, de mennyi gyerek van sok alergiaval, hasfajassal, börproblemaval stb... es egyre több. mert nyomatjak a tapszert.


Ha rendesen ül a babad mar, es erdeklödik a normalis etel utan, vezesd be lassan lepesrol lepesre es par honap (talan het?) alatt meg lesz hogy nem fog kelleni a cici..es nem, nem lesz semmi baja

jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Majd elfogadja, ha elég éhes lesz.
jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!