Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6.5 hónapja szoptatom a...

6.5 hónapja szoptatom a kisfiamat, lehetséges, hogy a hormonoktól reggelente hirtelen leizzadok? .

Figyelt kérdés
Már próbáltam a kávét elhagyni, de akkor meg leesik a vérnyomásom ill. enni pár falatot rögtön felkelés után, de semmi különbség, mindegy, mit csinálok. Sajnos van elég súlyfeleslegem. Cukorbeteg nem lehetek ugye, mert azt a labor kimutatná, ha gond van?
2010. okt. 13. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Így van. Ez a hormonoktól van. Én már a szülés után 1-2 nappal állandóan izzadtam. A tél kellős közepén szültem, általában fázós vagyok, de amíg szoptattam, folyton izzadtam. Éjszakánként arra ébredtem, hogy csurom vizes vagyok. 1-2 kismamával, akivel együtt szültem, találkoztam nagy hidegben, hóban amikor bevásárolni voltam, kinyitva a kabát, alatta egy top :-))) Biztos, ő is hasonlóan érezte magát... Amióta nem szopizik a kisfiam, minden visszatér a normál kerékvágásba, nem izzadok folyton, nem hullik a hajam... Minden jót, sok boldogságot és jó egészséget Nektek!
2010. okt. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már a terhesség alatt is nagyon izzadtam és most is... plusz nálunk távfűtés van és nagyon meleg a lakás... szinte egész nap csak melltartóban rohangálok... tényleg remélem, hogy szoptatás után kicsit jobb lesz a helyzet, mert állandóan csutakos a hajam és kétnaponta mosom, hogy kinézzek valahogy :(((
2010. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én még az elején voltam így. különösen, amikor elkezdett a fiam szopni, szabályosan folyt rólam a víz:) nagyon izzadós voltam úgy 3-4 hónapig, ráadásul én is télen. kb. 20 féle izzadásgátlót próbáltam ki, és egyik sem segített, volt, hogy 3x zuhanyoztam és egész nap rövidgatyában meg trikóban voltam itthon, kint meg hullt a hó:)

tuti a hormonok miatt van, nálam már elmaradt szerencsére. már 8 hónapos a fiam, és nem vagyok izzadósabb, mint szülés előtt.

2010. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már kicsit megijedtem, hogy beteg vagyok! Én nem ott izzadok, ahol dezodort lehetne használni, hanem az összes testhajlatban (mell/has alatt, comb stb). Naponta 3X tusolok, de a legkínosabb, hogy teljesen váratlanul jön rám és csöpög a hajamból is. A fiam lassan 7 hónapos, kezdünk kóstolgatni, de azért szeretném még szoptatni.
2010. okt. 15. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!