Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagy mell=sok tej? Kis cici=ke...

Nagy mell=sok tej? Kis cici=kevesebb tej?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagymellű és egyszerre 400 ml-t fej ki mindkét mellből, ha kivált egy étkezést. Én azonban csak max 220-250ml-t tudok lefejni mindkét mellből és kisebb is a mellem.
2010. okt. 13. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:

neem...tejmirigyből ugyan annyi van minden nőnek, csak a kötőszövet változó, attól nagyobb vagy kisebb a mell.

Az meg mindenkinél változó mennyi teje van.

2010. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eredetileg 70A-s mellemből napi másfél liter tej jött, úgyhogy szerintem nem a méret a lényeg. :D
2010. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem. Nekem 85B, szülés után talán C volt és alig volt tejem!
2010. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Mindenesetre napi 2 liter van 80/E mellekkel. De én is 40 milivel kezdtem, és ha nem fejném rendszeresen, biztosan sokkal keveebb lenne.
2010. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kettőnek nincs köze egymáshoz. A nagy hasban sincsen több bél, a nagy ciciben sincsen több tejmirigy.

Valószínű a te kereslet kínálatod így állt be. Az én cicim is nagy, de a fiam nagy mennyiséget sosem evett.

2010. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 85D volt akkor, most 85C, de NAPI 400 ml volt a maximum, amit le tudtam fejni, és az nagy szó volt:-S
2010. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egész pici cicim van és sok tejem. Egyik babánál gyűjtőbe is küldtem.
2010. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi melleim vannak és rengeteg tejem. Ezzel szemben barátnőmnek nagy mellei és alig van teje. Még mérgelődni is szokott, hogy ezt nem hiszi el, hogy az én kis ciciimből ömlik a tej, neki meg tápszerezni kell a babáját.
2010. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!