Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cici helyett mit adjak?

Cici helyett mit adjak?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kislányom , most csökkentgetem a ciciket,már csak napi 3x kap anyatejet.Mit adjak Neki éjszaka ha felébred?Jó ha folyékony tejpépet ,vagy inkább tápszert?Mi van ha tápszer helyett csak napi 1-2x kap folyékony tejpépet?Nem fogadja el a tápit,többet is próbáltam.1 éves koráig mindenképp kapni fog anyatejet,de jó ha utána csak ezt a folyékony tejpépet kapja nem pedig a tápszert amíg rendes tejet nem ihat??
2011. szept. 25. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mért nem próbálsz csak teát adni neki? 10 hónaposan már nem kéne éjszaka ennie
2011. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert teából is megiszik 180-200ml,gondoltam kicsit jobban lakik ha nem teát kap... de lehet ,hogy nem jól gondoltam. :(
2011. szept. 25. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Én éjszeke is szoptattam, mig igényelte, azaz 13 hós koráig.

De ha eldöntötted, szerintem se etesd éjjel, inkább csak teáztasd.

Az én tapasztalatom az, hogy nem az éjség vagy jóllakottság miatt ébred fel a legtöbb baba, hanem inkább megszokásból. Igy a tea is elég neki.

2011. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták/hozzáértők/ ,hogy kb 1,5 éves korig lehet éhes éjszaka.

Egyébként akkor mehet napközben majd a tejpép táp helyett,meg ha a reggeli, esti szopik is elmaradnak? Kistesót szeretnénk,ezért választom el 1-éves korára.

2011. szept. 25. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:

én este szopi után még pépet (sinlac) adtam neki. így ha éjjel felébredt, vizet adtunk neki.

de nem a gyomra kelti fel, ezért ha ízletest adsz, csak arra szoktathatod, hogy felkeljen nasizni.

1 éves kor után is kaphat tápszert.

2011. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!