Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit kell ennie a kéthetes,...

Mennyit kell ennie a kéthetes,3600 g-os babának? Hogyan lehet kiszámolni?

Figyelt kérdés
Szopizunk, és olykor 40-et eszik, olykor 90-et is...
2008. dec. 26. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én babám ma három hetes. Nekem a doktornő azt mondta, hogy kilónként 125-öt kell ennie. Ez a Te esetedben 450, ezt egész napra értsd. Tehát nem az számít, hogy egy etetésre mennyit eszik, hanem, hogy egésznap mennyit. Az én fiam is, van, hogy keveset, van hogy sokat szopizik. Nem kell mindig ugyanannyit ennie. Sok boldogságot Nektek!
2008. dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nektek is sok boldogságot!!!
2008. dec. 26. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!!! Baba súlya kilóban, szorozva 150-nel, osztva az étkezések számával. Tehát 3,6 X 150 : pl.6-tal.De ha kigyensúlyozott a baba, ne számolgass... :) És tényleg igaz, 1x ennyit eszik,máskor annyit....
2008. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!