Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom kéthetes és változóa...

Kislányom kéthetes és változóan eszik, van, hogy egy órát van hogy 40percet, most csak 25percet, eleget evett? Mondjuk felkelett kelteni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy váltakozó a szopik hossza, teljesen normális. Ha úgy látod, hogy jól van, nem kell aggódnod. Ha nincs besárgulva, és nincs semmi baja, akkor nem szükséges kelteni? Egyébként miért akarod? Az eltelt időt tartod hosszúnak, vagy úgy gondolod keveset szopizott, és szoptatnád még?
2010. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell keltegetni, ne aggódj! Ha éhes lesz a pocakj majd felébreszti :-)

Egyébként normális, hogy változóan eszik. A tej minősége sem állandó és a nap folyamán neki is változó mennyiségre van szüksége. Ha nagyon éhes lenne és nyűgös, úgysem tudnád letenni.

2010. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, keltsd nyugodtan (legalább is nappal), mert nálam sem jelzett, hogy éhes lenne, hagytam aludni, és ezért az elején még tovább fogyott!!! Később amúgy is beáll a 2-3 óra időközönkénti éhség... Kislányom sem mindig ugyan annyi ideig szopik, pedig már lassan 3 hónaposak leszünk. Mivel még kicsik vagytok, lehet, hogy fáradtabb és nincs akkora ereje. Ez is be fog állni idővel... mondjuk én akkoriban nem hagytam órákig cicizni, hanem kb. max 15-15 percre hagytam mindkét cicin.
2010. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!