Mit szólnál, ha a család egy férfi tagja mindenképpen akarná nézni, hogy hogy szoptatsz?
Fúj!
Szerintem ne érezd magad e miatt szarul. Ha te nem akarsz mások elött szoptatni, akkor nem fogsz és kész.
Ez nekem meg kicsit fura is, hogy ő ezt kéri...
Hát legyen más élménye a dédunokával.
Ha meg ilyenre vágyik, akkor állítsanak be neki bizonyos oldalakat a neten. (Bocsi, ez durva volt)
Teljesen jogtalan a felháborodása. Ez NAGYON magánügy....
Magában a gyerek nem ad elég élményt Neki?....miért kéne látnia a szoptatást?
Undorító.
Annak magánügy, aki csak pár hónapot szoptatott.
Két évet szoptattam, úgy fél év után, mikor a gyerek üvöltve tépte le rólam a ruhát, hogy cicihez jusson tűnt el belőle a magánügy szó, se nem meghitt, se nem rólunk szól volt. Róla szólt. Nő rokon és barátok előtt szoptattam, ismerős anyuka szoptatott előttem, másik is, semmi undi nincs ebben. Öltözőben is látsz ennél többet a másik nőből. Emlékszem egyik nyàron mindenhova egy kitágul trikóban mászkáltam és kilógott a fél mellem a gyerekkel(itthon), bárki jött nem érdekelt, mert csak addig volt nyugtom.
Öcsém előtt szoptattam, apám meg más férfi rokon előtt nem, de egy tejüzemnek éreztem magam, nem egy nőnek, akinek bármi intim van a testén. 2 évig bírtam, az utolsó fél évben már rohadtul elegem volt a szoptatásból(iszsz)
6-os te nem vagy semmi.
Egyébként igazad van kérdező, ez egy intim helyzet, rád, és a babádra tartozik. Az meg, hogy az öreg ilyeneket beszél, remélem csak az öregségnek tudható be. Engedd el a füled mellett, ne is foglalkozz vele miket mond.
Engem nem érdekel, ha más szoptat.
Én mindig azért vonultak félre, mert nem akartam másokat kellemetlen helyzetbe hozni/nem tudom, hogy mások hogyan reagálnak.
Ha mást nem zavart, akkor maradtam vagy jöhettek velem.
Nyilván ez is örök "vita", hogy illik/nem illik, magánügy/nem magánügy.
Nyilván, mint a szülést, ezt is megélheti más máshogy.
Két barátnőm is volt, akik majd két évig szoptattak, az egyik eltakarta magát a másik meg "kicsapta" amilye volt. (Nyilván a két véglet, de ezt csak azért írom, mert emberfüggő ez is)
Ettől függetlenül úgy vélem, ha egy kb 80 éves papa kiakad azon, hogy nem előtte szoptatok, akkor ott gond van.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!