Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő után alakul ki tejláz?

Mennyi idő után alakul ki tejláz?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha 1 fejést kihagyok, akkor már tejlázat kapok?
2010. aug. 1. 04:23
 1/3 anonim ***** válasza:
dehogy is. nem mindenkinek gyullad be a melle. Szoptass sokat és csak addig fejj, amig úgy érzed nem elég a tejed a gyereknek. Ha elég neki, akkor nem kell fejni. Szoptass a baba igénye szerint.
2010. aug. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig egyszer volt tejlázam. A jobb mellem feszült egész nap, éreztem, hogy mintha a baba nem szívná ki rendesen, de elsiklottam a dolog felett. Nem kellett volna. A láz szó szerint egyik percről a másikra jött. Elvittem babómat sétálni, nem voltunk el még fél órát se, hazafelé már alig bírtam tólni a kocsit. Először csak hőemelkedést mértem, de egy negyed óra múlva már közel jártam a 39 C-hez... Ügyelet, antibiotikum, a férjem segítségével tudtam csak kimaszírozni a mellem... hát elég sz@r volt...

Azóta sem fejek állandóan, de ha kicsit jobban feszül a mellem, akkor inkább fejek, pl. este lefekvés előtt, mert túl sok idő telne el hajnali 5ig, ugyanis akkor kelünk először.

2010. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ha 2 szoptatás kimarad,akkor van. Nálam úgy kezdődik, mintha meg lennék fázva. Fáj minden porcikám, a mellem kőkemény, aztán jön a hidegrázás. Majd megfagyok, és fáj mindenem. A fejem úgy hasogat, mintha kalapáccsal ütögetnék...szó szerint nem bírok megmozdulni sem. Aztán egy forró fürdő, masszírozás, és fejés. Kétszer is le kellett fejnem, mire ahogy jött, úgy el is múlt minden fájdalom.


-szóval én két fejést hagytam ki, mert a babám valamiért folyamatosan ordított, nem fogadta el a cicit, én meg vele voltam elfoglalva, így kimaradt a szopi is, és nem is fejtem le-

2010. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!