Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Balcsiban 2 hós picivel?

Balcsiban 2 hós picivel?

Figyelt kérdés

Szerintetek merjem bevnni a Balcsiba a 2 hós picimat?

Lehet valami baja?

Készülünk a strandra is?

Oda bevigyem szerintetek?

Mi a véleményetek?

Ti mernétek?

Tapasztalat?


2010. júl. 14. 14:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 4 hónapos lánom először a tengerben fürdött. Most a második kislányom 2 hónaposan fürdött a Balcsiban először, és azóta is mikor lent vagyunk. Élvezte mindkettő, rötyögtek,mosolyogtak egyáltalán nem sírtak. A mai napig vízimádók, soha semmilyen fertőzést nem kaptak el (mondjuk nem is betegek soha kopp kopp), nincs bőrbetegségük semmi. Egyszerűen imádják a vízet. A kicsi most 5 hónapos már úsztatom a kezemben a Balcsiban és láthatóan élvezi, ahogy kacag. Nekem mondjuk nem jelent ennyi gondot lemenni a strandra, ráadásul én kettővel megyek.Most nem azt mondom, hogy kifejezetten ajánlom a Balatont, vagy mást, de semmi baja nem lesz, ha nem vagytok érzékenyek.Szóval mindenki másképp csinálja, és ezt megértem.Valaki jobban aggódik a vízminőség miatt van aki nem.Tényleg teljesen más véleményeket lehet olvasni, hiszen különbözőek vagyunk. Azért én örülök, hogy így imádják a vízet, és kevésbé szenvednek most ebbe a melegben. A partra én szoktam a kicsinek vinni napernyőt, a saját kis pokrócát amit le tudok teríteni, sok sok játékot, és naptejet. Ennyi.Ők is élvezik és én is apával. Szóval igazából ezt csak te tudod eldönteni. boldog babázást és jó nyaralást:):)
2010. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%

Mi tegnap jöttünk haza a Balatonról a 12 hetes fiammal, és minden nap bevittük őt is a vízbe egy kicsit. Tetszett neki, egy kicsit felfrissült a nagy melegben. És egyáltalán nem olyan macerás az egész. Bőrgyógyász barátunk mondta, hogy nyugodtan bevihetjük, nem lesz tőle semmi baja. Több ennyi idős babát láttam fürödni.

Szerintem nyugodtan bevihetitek egy kicsit a vízbe, persze csak 10 óra előtt, vagy 3-4 óra után, amikor már nem tűz annyira a nap.

2010. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!