Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tud segiteni valaki hogy mit...

Tud segiteni valaki hogy mit egyek vagy igyak hogy legyen tejem? Mert míg bent voltam a picivel a kórházba akkor volt sok tejem de mióta haza jöttem azóta nincs.

Figyelt kérdés
És most egy hetes a kicsim és sajnos tápszert kell hogy adjak neki. És még annyit hogy tápszerböl melyik a jó?
2011. jan. 16. 18:56
 1/9 xStefix ***** válasza:
Privit kérek és küldöm a listát. :)
2011. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyél sok levest!igyál vizet, teát, ami koffein mentes!és tedd rá a babát sűrűn a cicidre!ne add fel, ha a kórházban volt tejed, akkor kell lennie most is!ja és pihenj amennyit csak tudsz!ne adj a babának tápszert, mert ha jól lakik, nem kell neki a cici, és akkor nem fog jobban beindulni a tejed!
2011. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha adsz neki tápszert, akkor nem lesz több tejed, és majd rájön, hogy az egyszerűbb, és még szopni sem lesz hajlandó. Tedd sűrűn cicre, egy pár nap, és helyreáll a rend, fejd minden szopi után mindkettőt ki.
2011. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tápszert miért kezdted el adni? Nem hízott?
2011. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
köménymagleves.
2011. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tápszert felejtsd el!!

sok gyümölcslé, levesek, tejszaporító tea

2011. jan. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd abba a tápszerezést, sok rántott leves, sok folyadék és tejserkentő tea, ezek nálam beváltak.
2011. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Császárral szültem, 5. nap indult meg a tej, viszont a baba már nagyon sírt és kértem neki tápszert. Kevés tejem volt végig -nov végén szültem - mai napig max. 40 ml van 1 nap - így tápszert is kap. Milumil hipoallergént startot kap, 30 ml ví-zkez 1 kanállal. Mai napig kaja előtt kicsit szopizik nem igaz, hogy nem szopik, ha nagyon éhes úgy csináltam, hogy a fele tápszert adtam nekin utánas cicire tettem és ha még kérte adtam neki tápit. Ha nem fogadja el a cicit, akkor próbáld bimbóvédővel, nekem az vált be, mert már megszokta a szilikont. Másik, mert én totál kész lettem, hogy nem tudok szoptatni az elvárásnak megfelelni, lesz...ni, a tápszeres babám nem felfújt, nem hasfájós. A tápszerben minden vitamin és ásványi anyag benne van (anyatejem még nem vizsgálták be) tehát nem arzén, add bátran a babának. Receptre olcsóbb. Kitartást, minden ok lesz!
2011. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagyok, még annyit, hogy mindent kipróbáltam, a húslevest,a tejet, a rántott levest, ittam napi 5 litert, ittam Laktoherb teát, szedtem 2 féle homeós bogyót és 6000-ért More milk kapszulát. Ettől van az a napi 40 ml....:-)))(vagy nem )
2011. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!