Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan csinaljam? A kisfiam...

Hogyan csinaljam? A kisfiam oktoberben lesz 4 eves es semmi hajlandosagot nem mutat a szobatisztasagra.

Figyelt kérdés
Tegnap megbeszeltem vele,hogy ma leveszuk a pelust. Reggel ota 4 nadragot aztatot el,egyszer sem szolt. Se elotte, se utana. Tobbszor is raultettem a WC-re, kerdeztem,hogy kell-e pisilni. A valasz mindig nem. Ha nincs rajta ruha,akkor elmegy a bilire (bar lehet,hogy nem mindig menne,a hideg miatt nem tudom probalgatni),de sajnos itt hideg van (kulfold),nem lehet ruha nelkul.Neztem a pelenkatlankodj honlapjat,de nagyon unszimpatikus nyomulos marketingje van.

#érdeklődés #3,5 eves
júl. 19. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk az hozta meg a kedvét, hogy látta az unokatesót, és kedvet kapott. Az elején nem volt balesetmentes, de rájött, hogy a kis boxer sokkal kényelmesebb, mint a pelenka, és azóta masszívan elutasítja, már nem hajlandó felvenni, semmi esetre. Plusz nála is a wc szűkítő nagy kedvenc lett, a bilihez képest, mert le tudja húzni a wct utána.

Októberben lesz 3. Alvás közben néha még bepisil, de már az se mindig. Nappal meg magától szalad wcre, csak megyek utána, mert eltép egy csomó wc papírt feleslegesen, meg szétpacsálja a vizet kézmosásnál.

júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Mindegyik hasznos volt! Gondoltam kiprobalom,hogy kepes ra vagy nem,hogy bilibe pisiljen. Volt itthon egy nagy doboz bombonom. Felajanlottam neki,hogy kap egy szemet,ha bilibe pisil.Na, innentol kezdve nem volt baleset,pisi, kaki ment a bilibe. Ugy nez ki,hogy valami motivaciot kell kitalalnom,mert nem akarom csokival tomni.:-P Napi 1 kockat szokott kapni.
júl. 19. 20:43
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, van élet a csokin túl is? 😂

Mi pont így vagyunk most, szeptembertől ovi és semmi hajlandóság.

júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen! :-) Ugy nez ki,hogy megertette,hogy nincs kiut...:-P Masnap meg kerte a csokit,de mondtam neki,hogy anya es apa sem kap csokit es,hogy o mar nagy fiu. Emlegettem neki az ismeros gyerekeket is,akiknek mar nincs pelusa. Ma volt egy kis baleset,mert valamin hisztizet es becsurgott,de amugy minden mas ment a bilibe...:-)
júl. 24. 21:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Szuper :) ügyesek vagytok :)
júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!