Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Most komolyan: hogy pisil...

Most komolyan: hogy pisil bilibe egy kisfiú?

Figyelt kérdés

Szoval lehet hulye kerdes... de hat ha ül rajta, kilog elől a micsodaja, le kell nyomni, de ugy meg végképp nem jön az inger neki. Állva meg nem tud jol célozi.

Itt a link, ilyen bilink van. Esetleg tul kicsi lenne? Nem vsgyunk meg szobatisztak de probalkozunk. De ebbe a bilibe fizikai keptelensegnek látom ülve belepisilni egy kisfiúnak. Vagy egyaltalán csak allva kellene?


Lehet hülyenek tùnök, hat ez van. De akkor se vagyok ezzel tisztaban. Valaki felvilagositana?

[link]



júl. 14. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Pedig úgy, hogy leül és lenyomod neki, később ő maga is letudja nyomni magának.

Bölcsiben dolgozom, több mint 50 szobatisztuló kisfiú volt a kezem alatt az évek során. Mindnek ment :)


Néha a nyomás és a figyelmetlenségem miatt mellé csurgott, de sosem volt baj a lenyomás.


Vannak olyan bilik amiknek nagyobb/mélyebb az elején az a bevágás/öböl azokba könnyebb beleirányítani.

júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megfordítottam a bilit, a fenék rész magasabb, igy nem csorgott ki. De nem tartott sokáig, állva wcbe pisilés jobban tetszett nekik :)
júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es azt már énis próbáltam de a gyerek megfordul, nem tetszik úgy neki 😅🤣
júl. 14. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lányom pisilt ki belőle sugárban,ahányszor próbáltuk. Úgyhogy wc szűkítőt vettünk.
júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Wc szűkítő, fellépővel. A te szobatisztaságodra sajnos nem tudok tanácsot adni.
júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van wc szűkitőnk is de abból is kilóg a micsodaja, szóval valószìnű csak úgy fog menni ha lenyomja magának..
júl. 16. 07:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!