Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nem értem miért teszik a...

Nem értem miért teszik a lányomnak egy vele egy főiskolára járó lány?

Figyelt kérdés

A lányom 20 éves és a kereskedelmi főiskolára jár Budapestre. Eddig csak tagadta, de most már végre bevallotta, hogy együtt jár egy másik lánnyal. (Úgy értsétek, ahogy írtam!) Hát majdnem a mentő vitt el idegembe, egyszerűen nem tudom felfogni miért kell már leszbikusnak lenni? Divatbó? Mert ez folyik a tévéből is?

Annyi becsülete azért van, hogy most merte felvállalni, hogy az azonos neműekhez vonzódik. Régebben volt barátja, de valahogy eltávolodott a fiúktól, s folyton a lányok társaságát kereste. Én akkor sem tudom elfogadni, ha ez neki így jó. Mit szólnak a rokonság? Mit szólnak a faluban? Ez kész kudarc számomra is. Én nem tudom elég diszkréten kezelni. Mi lesz ha az apjának elmondom? Azon nyomba felpofozná, legalább is ahogy ismerem. Padhelyzetben vagyok. Mi jó van ebben?


2010. jún. 16. 19:02
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
előző válaszoló vagyok. most csinálok épp egy kutatást egyébként arról, hogy a hormonok hogyan befolyásolhatják a preferenciát. ha végeztem (hónapok kérdése, most kezdtem el), szívesen megosztom veled, hogy megértsd, miért nem baj, sőt miért jó, ha homoszexuálisok vannak a társadalomban - mert tudod, bizonyított tény, hogy vannak adaptív előnyei, és nem véletlenül nem tűnt még el a homoszexualitásra hajlamosító gén (Hq28) az emberiség génkészletéből. remélem az majd megvilágosít neked 1-2 dolgot... és ez nem cinizmus. őszintén szeretnék segíteni, hogy megértsd a tényt, megértsd a lányodat, és felszámoljátok a konfliktust.
2011. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!