Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nem értem miért teszik a...

Nem értem miért teszik a lányomnak egy vele egy főiskolára járó lány?

Figyelt kérdés

A lányom 20 éves és a kereskedelmi főiskolára jár Budapestre. Eddig csak tagadta, de most már végre bevallotta, hogy együtt jár egy másik lánnyal. (Úgy értsétek, ahogy írtam!) Hát majdnem a mentő vitt el idegembe, egyszerűen nem tudom felfogni miért kell már leszbikusnak lenni? Divatbó? Mert ez folyik a tévéből is?

Annyi becsülete azért van, hogy most merte felvállalni, hogy az azonos neműekhez vonzódik. Régebben volt barátja, de valahogy eltávolodott a fiúktól, s folyton a lányok társaságát kereste. Én akkor sem tudom elfogadni, ha ez neki így jó. Mit szólnak a rokonság? Mit szólnak a faluban? Ez kész kudarc számomra is. Én nem tudom elég diszkréten kezelni. Mi lesz ha az apjának elmondom? Azon nyomba felpofozná, legalább is ahogy ismerem. Padhelyzetben vagyok. Mi jó van ebben?


2010. jún. 16. 19:02
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
86%
Főleg nem a sok unatkozó,tudatlan falusi bunkó miatt.
2010. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos, kitűnik hogy merről nézed a helyzetet.... :(


Mit fognak szólni? NEKED milyen ciki lesz ha kitudódik? Mit szól a falu?


De mondjuk arra gondoltál, hogy a lányod mennyvel boldogabb lehet így, h végre fel merte vállalni azt ami régóta benne volt, érezte, hogy ő más, de most végre mer úgy élni ahogy neki jó, ahogy ő boldog. Miért nem ennek örülsz, kedves Anyuka...!!!!!!!!!!


Ne magaddal törődj, hanem azzal, hogy örülj annak ha a lányod boldog. Ha éppen egyl ánnyal, akkor vele. Sosem fordítanék hátat a gyerekemnek azért mert nem a csoki, hanem a citromfagyit szereti. Szerinted ez nem ugyanaz a kategória, de hidd el, hörülbelül annyi beleszólásod van ebbe, mint a citromfagyis ízlésbe. És ő sem tehet arról, hogy a citromot jobban kedveli a csokinál. Ez nem hóbort, divat. Remélem, észhez térsz, Anyuka! Apukának meg gratulálok, ha erre pofonnal válaszol. Tudod mikor mennék olyan szülők házába akik akármiért is 20 évesen pofonnal fogadnak...?????????

2010. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
96%
Aztán nem csodálkozhattok,ha esetleg idős korotokban nem törődik veletek majd a lány.Ti elfordultok tőle pár falusi tudatlan bunkó véleménye miatt,nem lepődhettek meg,ha megutál titeket.
2010. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
97%

Hát azért ez komolyan nevetséges,hogy egy felnőtt ember nem tud ebbe belegondolni.

Csak képzeld magad a lányod helyébe,titkolta a dolgot,hazudott.. nehéz lehetett neki így élni,hogy a saját szüleivel nem tudja megosztani,hogy a lányokat szeretni. Tudta,hogy így fogtok hozzá állni,és más véleménye jobban érdekel,mint a gyereked boldogsága.Mert itt erről van szó.Ha az én fiam/lányom vonzódna a saját neméhez nem azzal foglalkoznék,hogy a szomszéd Juli néni mit mond,meg a többi pletykás öregasszony,hanem ahogy tudnék segítenék neki,és nem terhelném azzal,hogy ki mit fog szólni.

2010. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
80%
A falusi pletykazsákok pont az az IQ-szint,akiknek a Maúúúúnika Észosztó Show és társai készülnek.
2010. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
96%

Ne feledd,hogy írta egy válaszoló,hogy lehetne rosszabb is!Gondolj bele,mi lenne,ha az utcasarkon állna egész nap?Vagy mi lenne,ha drogozna?Vagy mi lenne,ha rákja lenne?Jobb ez a helyzet,mint azok,hidd el.

Semmi köze a falunak ahhoz,hogy kivel csókolózik,szexel a lányod!És persze,hogy kivel boldog.A rokonok meg kussoljanak el egytől-egyig!A lányodat ne a rokonok meg a falu próbálja helyes útra téríteni..lehet,hogy később megszeret egy férfit,mert lehet,hogy biszexuális.De valóban lehet az,hogy leszbikussá vállik végérvényesen,akkor is fogadhat örökbe úgy gyereket,hogy kimennek külföldre..:S vagy lehet,hogy Magyarországon is lehetséges lesz ez:):D vagy már az is?Nem tudom!És akkor lesz unokád,mégha nem is saját:P

2010. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
93%

Ja és mi a jó ebben?Az,hogy a lányod boldog.

Mi a jó a leszbikus szexben?Háth:D lehet,hogy a nők többsége azért lesz leszbikus,mert vágyik a gyengédségre(szex közben is),és ezt férfiaktól aligha lehet megkapni..hiába bújtok össze meg minden..az nem elég jó.Én nem vagyok leszbikus,biszexuális.Én heteró vagyok,de tudom,hogy nekem is kell a gyengédség,csak sajnos ezt egész életemben nem kaphatom meg a pasiktól..:S mert egy olyan pasi nincs a világon,amelyik nem az aktusra hajt,hanem az elő meg az utójátékra..

2010. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
51%
nekem is volt olyan barátnőm aki 2-3 évig leszbikusat jáccott meg férfuruhákban járt, aztán mégis összejött velem...szar divat az egész...lehet lepontozni, de ez az igazság...
2010. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
96%
Támogasd a lányod hogy költözzön nagyvárosba..Ott le se szarj á k ki kihez vonzódik.
2010. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

"nekem is volt olyan barátnőm aki 2-3 évig leszbikusat jáccott meg férfuruhákban járt, aztán mégis összejött velem...szar divat az egész...lehet lepontozni, de ez az igazság..."


Azért merész dolog az egyetlen saját példád alapján általános következtetést levonni!

2010. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!