Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan lehet átvészelni a...

Hogyan lehet átvészelni a nagyobbal /29 hónapos/ amíg anya épp a kórházban van még a legkisebbel?

Figyelt kérdés
Sosem volt senkivel a fiam, és előre félek, hogy hogyan fogjuk kivitelezni a dolgot. Még fürdeni is csak velem hajlandó.
2010. máj. 22. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bízz benne és abban is, akivel otthon hagyod. Előtte már tehettek próbát, hogy pl. apuka segít fürdetni, v. apuka fürdet, altat.

Át fogja vészelni! Már nagy gyerek! Ne félj! Bízz!

2010. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom mennyi időd van még szülésig, de esetleg szoktathatnád.
2010. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el apához szokatni. Ne legyél ott a fürdetésnél, sem altatásnál, ne is lásson. Simán menni fog a dolog, ha apa határozott. Csak bird ki, hogy nem mész be hozzájuk, bármit hallasz is, csak ha apa segítségért ordit:)
2010. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, minden renben lesz! Nekem 27 hónap van a 2 gyerek között, hasonló cipőben jártam én is. Apát jobban megviseli majd a dolog. :-)

Maximum egy hétig nem lesz elmosogatva, de a gyerek átvészeli, sokkal jobban, mint hinnéd!Nekem a kórházból hazaérkezve az első éjszakám a romok eltakarításával telt...

Jár bölcsibe? Mikor jön a baba? Kivel lesz a "nagyfiú"? Nagyszülők segítenek? Apa otthon lesz vele egész nap? Van idősebb testvérke? Kire számíthatsz? Ki tartozik bele a "belső kör"-be?

Szívesen segítek, akár priviben is, csak többet kellene tudnom.

2010. máj. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsónak:

Nem jár bölcsibe és igazából csak magunkra számíthatunk, így 100%, hogy apa lesz vele.

2010. máj. 24. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk 22 hónap van a gyerekek között és én is ugyanígy voltam, mint te. A lányom senkivel sem maradt meg csak velem és mindent én csináltam körülötte. Én meséltem este, fürdettem, játszottam vele stb. Utólag kiderült, hogy én jobban aggódtam, mint ő és a férjem. Apával volt itthon végig, de mivel előtte már sokszor elmondtam neki, hogy pár napig nem leszek itthon, így nem volt gond. Naponta kétszer jött be hozzám a kórházba (reggeli után és a délutáni alvás után). Utolsó nap volt csak egy kis pityergés, hogy mikor megyek már haza.

Ebben a korban egyébként teljesen normális, hogy nagyon anyásak. Nekem már kicsit nagyobbak és most már sok minden van, amit pl. csak apával hajlandók csinálni.

2010. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!