Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kell korhazba vinnem? Aggodom!

Kell korhazba vinnem? Aggodom!

Figyelt kérdés
Alig 6 eves a kisfiam, elvaltunk a volt ferjemtol es skypen beszelnek. A volt ferjem folymatosan zaklatja ot , hogy elmegeyk erted a rendorseggel, itt kell elned nalam. Anyad nem normalis elmegeyek erted ejjel stb. Voltunk a haziorvosnal mert elkezdett felni a sotetbe, cumit szeretne kapni (vettem neki) es eleg lehangolt allapotban van. Neha sirogorcsot kap es hany ha az apjaval beszel. A haziorvos azonnali pszichologust javasolt, masnap mar mentunk is. ez 2 napja volt, jovohetre megint van idopontunk. Most megint hany es sir, nagyon ketsegbeesetten, megnyugtathatatlan.Hetfon lesz egy ujabb targyalas amirol o is rud mert az apja mondta hogy akkor mar johet erte. Allando fejfajasra is panaszkodik. Ne evett tegnap semmit, 1 honap alatt 3 kgot fogyott. nagyon elesettnek nez ki. semmi sem hasznal, csak ha az olemben van es enekelek neki. Tanacstalan vagyok. Nagyon durva dolgokat mond, hogy mit fog csinalni ha a apja erte jon. :( En sosem beszeltem negativan az apjarol, mindig erositem benne hogy o az apja, szuksege van ra, szereti ot.
2016. aug. 13. 06:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy engedned kell beszélni az apjával, de akkor is, ha a gyerek nem akarja?
2016. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok, koszonom!

Nem tudom hogy bantotta e kirabban, a kisfiam azt mondja hogy nem. Holnap kesz targtalas a szuloi felugyeketi jogrol, nagyon ideges vagyok en us. Tegnap alomba sirta magat , szornyu volt nezni. Tenyleg nagyon tamacstalan vagyok.

2016. aug. 14. 01:01
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne engedd , halgass a megerzeseidre

Ez egy labilis ferfi , mi van ha ártani fog neki ?

Sok anya banta meg h elengedte a fiat es nem latta soha többet !

2016. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Majd írd le, mi volt! Sok sikert kívánok!
2016. aug. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Irj hogy mi volt!!
2016. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi ujsag?
2016. aug. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi van veletek kérdező? Egyébként ha nem is az apjától,akkor attól fél,hogy Tőled elveszik,és az apjával kell élnie. Bántja az is szerintem,amiket rólad mond neki az apja. Az én unokahugom is pszichológusnál kötött ki emiatt. Csak őt arcon is vágta az apja,fenyegeti, de nem csinál semmit a gyámügy,mondván,hogy az apjának is joga van,pedig 10éves.
2016. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mi van veletek? :-(

Családsegítőbe el kell menni, és segítséget kérni, a volt férjed beteg, abnormális amit csinál, távoltartási végzés kell, ott segítenek, csak őszintén mondd el mi van..mert igy a gyerek összeroppan..meg te is...

sírtam ahogy olvastalak, remélem van vmi megoldás már...

2016. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!