Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kell korhazba vinnem? Aggodom!

Kell korhazba vinnem? Aggodom!

Figyelt kérdés
Alig 6 eves a kisfiam, elvaltunk a volt ferjemtol es skypen beszelnek. A volt ferjem folymatosan zaklatja ot , hogy elmegeyk erted a rendorseggel, itt kell elned nalam. Anyad nem normalis elmegeyek erted ejjel stb. Voltunk a haziorvosnal mert elkezdett felni a sotetbe, cumit szeretne kapni (vettem neki) es eleg lehangolt allapotban van. Neha sirogorcsot kap es hany ha az apjaval beszel. A haziorvos azonnali pszichologust javasolt, masnap mar mentunk is. ez 2 napja volt, jovohetre megint van idopontunk. Most megint hany es sir, nagyon ketsegbeesetten, megnyugtathatatlan.Hetfon lesz egy ujabb targyalas amirol o is rud mert az apja mondta hogy akkor mar johet erte. Allando fejfajasra is panaszkodik. Ne evett tegnap semmit, 1 honap alatt 3 kgot fogyott. nagyon elesettnek nez ki. semmi sem hasznal, csak ha az olemben van es enekelek neki. Tanacstalan vagyok. Nagyon durva dolgokat mond, hogy mit fog csinalni ha a apja erte jon. :( En sosem beszeltem negativan az apjarol, mindig erositem benne hogy o az apja, szuksege van ra, szereti ot.
2016. aug. 13. 06:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd,hogy beszeljenek!!!!

Nyugtasd meg,hogy nalad marad.a targyalason pedig mond el,hogy az apja miket mond a gyereknek.ne hagyd magad.kitartas

2016. aug. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Muszaj engednem :( ez van az ideiglenes vegzesben. Probalom nyugtatni mindennel de csak zokog. Soha nem lattam meg igy. Nem tudom mit csinaljak
2016. aug. 13. 06:56
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus szakvélemény és az ügyvéded nem tud valamit kitalalni? Azért ez nem normális amit a volt férjed csinál. Vele gondolom nem lehet beszélni ha ilyen beteg... Vagy a volt anyósod? Bárki akire hallgat? A helyedben veszélyeztetés miatt eltiltást kérnék.
2016. aug. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Megprobalom holnap, szoltam az ugyvednek, de azt mondja hogy engednem kell addig a beszelgetest amig nincs mas.

Most nagyon acut a problema, ilyennek meg sosem lattam a gyerekem. Azt kondja ha az apjahoz kell mennie megoli magat hogy ujra szulethessen hozzam a tokorrel. Alig 6 eves!!!!!! teljesen kiborito. Annyira sir, hogy oklendezik ugy hany..

2016. aug. 13. 07:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Húú! Nagyon durva! Amikor ilyeneket csinál a kisfiad, szerintem készíts róla felvételt! Remélhetőleg figyelembe veszik. Kitartás! Remélem rendbejön minden!
2016. aug. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Uristen szegeny. Nem hiszem el hogy ilyen esetben nem lehet hirtelen valamivel eloallni. Ahogy elottem irtak pszichologus velemeny vagy pazichiatere azt meg komolyabban szoktak venni. Vagy ugye a gyerek bantalmazasa az apuka reszerol lelkileg bar azt nehez bizonyitani de ebben az esetben konkret fizikai megjelenese van a rosszulletektol. En amugy meg elmennek mas ugyvedhez is lehet csak ami nektek van o nem tud mit csinalni.. Hany olyan van hogy az egyik azt mondja nincs mas ut stb.. Aztan masnal meg kiderul hogy megis. Akar ugyvedrol,orvosrol,szerelorol stb. Beszelunk. En kikernek mas velemenyt is! Nem akarom elhinni hogy ilyen esetben nincs valami azonnali legalabb ideiglenes megoldas!!!
2016. aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amugy az apja nem bantalmazta masmilyen modon amirol nem tudsz? Mert mondjuk mondja ezeket amiket irtal amire szerintem termeszetesebb reakcio az hogy fel szegeny emiatt de hogy ilyen durva tuneteket produkaljon? Nincs mas is a hatterben??
2016. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenes megelőző távoltartás (2009. évi LXXII. tv. (Ttv.6.§-9.§). Közigazgatási hatósági eljárásban, rendőrség által alkalmazott, bántalmazást vagy további bántalmazást megelőző intézkedés. A rendőrség a határozatot azonnal, a helyszínen köteles meghozni, előállítás esetén legföljebb 12 óra alatt. A távoltartás időtartama: 72 óra. Célja a családon belüli erőszak, illetve súlyosabb bűncselekmény megelőzése.
2016. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Es a video az jo otlet vedd fel persze az exferjed tudta nelkul egy alkalmat amikor beszelnek skypon miket mond es hogy reagal a gyerek. Ilyen rejtett kameras felvetel ezt be lehet mutatni a birosagon. Meg a gyerek rosszulleteit is sirast stb!! Mindent vessel be amit csak tudsz!!! Sok sikert kivanok!!
2016. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerezz egy hatósági tanút a beszélgetés idejére.
2016. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!