Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Fog változni a gyermek (7éves)...

Fog változni a gyermek (7éves) ha szertelen?

Figyelt kérdés
Most ment elsőbe,beirták hogy törölköző hiány,pedig csak a táskájában kellett volna megkeresnie,vagy azt mondta h nincs tesicucca,közben azt is elcsomagoltam.Kicsit s...ben van a keze csúnyán fogalmazva,igaz az oviban ott voltam mindig neki segiteni öltözni stb,de a suliba nem mehetek be.a szorgalmával nincs gond egyébként.
2010. jan. 21. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kényezeted, meg az ilyen esetekben, amikor lusta elökeresni a dolgait az iskolaban, kap valami büntetést (nem nézheti meg a kedvenc meséjét, vagy valami hasonló), akkor majd fog igyekezni, egyébként nem.
2010. jan. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Nyugi,nem ő az egyetlen,majd megszokja,h ott már önállóbbnak kell lenni.Nálunk legalábbis a tanítónénik segítenek amiben kell,még cipőt kötni is-bármilyen hihetetlen, a fél osztály nem tud cipőt kötni-,aztán ezekre felhívják a szülők figyelmét,h mit gyakorolgassanak a gyerekkel otthon.:)Pl olyasmit,h a szalvétájával úgy eljusson a szemetesig,h nem morzsázza tele az osztályt.:))Előbb-utóbb megszokja,h nem vagy ott segíteni,főleg,ha a többiek esetleg kicsit cikizik miatta.De ilyenkor még sok hasonló gyerek van elsőben.

Nekünk egyszerűbb a helyzet,mert iskolaotthonos,hétfőn beviszi minden cuccát,pénteken meg haza.

2010. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt mintha én írtam volna a lányomról,ő most másodikos de még mindig ilyen.Hát tudnék mesélni a dolgairól.De én is csak abban bízom hogy változni fog a helyzet.Nagyon jól tanul és én ezért nem is hányok semmit a szemére de egy kicsit kiakasztó ez a fajta feledékenysége,olyan szinten figyelmetlen hogy az embertelen éppen ezért nem fér a fejembe hogy hogy a francba tud kitűnő dolgozatokat írni.
2010. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És az én fiam is ilyen,elsős.Multkor nem volt tesicucca,legalábbis a Tanító néninek ezt mondta.Pedig volt,csak nem azon a polcon ahol kereste,az már nem jutott eszébe,hogy lejjebb hajoljon..Sokszor a hajam égnek áll tőle,pedig a teljesítménye egyébbként kiváló.

Nálunk is segít a tanítónéni,hiszen neki is egy ilyen korú gyermeke van,és szól külön a szülőnek,hogy mit gyakoroltasson,még fel is hív,ha valami gubanc akadt.A multkor kérdeztem az egyik volt munkatársam,hogy akinek ilyen gondjai voltak a lányával,hogy mivel most már 5.-es változott-e.Azt mondta,hogy nem,nem..semmit sem.

Pedig az a kislány is okosabb az átlagnál,de viszont a fejét is elhagyná,ha nem lenne odaragaszva.:)

Ő is egy tipikus szórakozott professzor.

2010. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!