Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy lehetne leállítani a...

Hogy lehetne leállítani a gyereket aki mindenkit szivat de főleg engem?

Figyelt kérdés
Legutóbb eldugta a táskám és 10 percig tartott míg megtaláltam de már akkor rég haza kellett volna indulnom. Megtaláltam jót röhögött. De ez megy állandóan. Ebédlőben elmegyek vízért ő addig elsózza a túrós csuszám! És ezt mondja állandóan: - Évvégén lesz a legnagyobb szivatás. Felvesznek kamerára holott én nem engedem és ez bűncselekmény. Mi a megoldás? Szivassam vissza? Hogy állítsam le? SEGÍTSETEK ! ! !
2009. nov. 3. 16:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Állandóan szivatáson töri a fejét ezeket papírra is veti. Néha a legjobb barátomat is felbéreli ellenem, eltereli a figyelnem. Néha úgy érzem legszívesebben felpofoznám, de lányt nem bánthatok.
2009. nov. 3. 17:05
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Nevelés kérdése az egész. Ha pici korában el volt ersztve, márpedig el lehetett, akkor ne várj tőle csodát. A másik. Legyél keményebb, nem kell pofozkodni, hanem tekintélyesen fellépni. Amíg van egy szülőnek tekintélye, addig szót fogad a gyerek is. 1-2 bünti ugy sem fog megoldani semmit, max még jobban szivati fog.
2009. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

előző, sztem egy másik gyerek tette fel a kérdést, nem egy szülő...


kedves kérdező: egyszerűen szivasd vissza, legyél vele te is nagyon gonosz, és majd észreveszi,hogy ez már nem is olyan jó buli,hogyha a másik oldalon áll

2009. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ja, és még valami, égesd le mások előtt, és érd el, hogy a saját viselkedése miatt égjen le: pl egy szivatás után szóljál be egy ilyet: Mi van, szerelmes vagy belém és csak így tudsz közeledni hozzám? Milyen szánalmas vagy, akkor se járnék veled, hogyha fizetnének érte...


vagy valami hasonlót...

2009. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hány éves? merre lax?
2009. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te is szivasd, tollal firkálj az arcára, kócold össze a haját, ha leesik a hó akkor dobáld meg hógolyóval vagy csináld te is ugyan azt amit ő veled, ha csaj akkor úgy se fog megverni max ideges lesz:D
2009. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma a következő volt. Egy haverommal amíg ő ebédelt elrejtettük a tatyóját és a kabátját. Sírt de azt mondta visszafog vágni.
2009. nov. 5. 16:07
 8/13 A kérdező kommentje:
Az önbizalma csökkent és lefogjuk százalékolni az önbizalmát, és a tanár is az én oldalamon áll.
2009. nov. 5. 16:09
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
fehérvári vagy?
2009. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
NEM
2009. nov. 6. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!