Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi az autizmus? Hogy lehet...

Mi az autizmus? Hogy lehet észrevenni egy 2,5 - 3 éves gyereken, hogy autista?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 11:16
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Szia! Közeli tapasztalatom van a témában. Elég sokrétű, ezért sok esély is van a "normális" életre. Priviben beszélhetünk
2010. okt. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
amiket írtatok itt annak a fele kb rám is igaz :d
2014. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk én még elég kevés "egészséges ember"-t láttam :) Amit az első válaszoló említ.

Szerintem az emberek vagy épp pszichopaták, nárcisztikusok (domináns oldal), vagy pedig a másik oldal akiknek sokszor épp a túl dominánsak hatására minden bajuk lesz. Autizmus, depi skizo és egyebek. Persze vannak környezeti hatások is pl rossz környezet, tél, szmog hasonlók. Ezek szegény nárcisztikusokat is ugyanúgy sújtják. De én nem gondolom hogy ha pl ismételgeti azt hogy kérsz kakaót,az nem azért van mert pl túl jó a hallása és megtetszett neki valami abban a kis dallamban ahogy az anyja kimondta. De felnőttek szépen bele tudják magyarázni gyerekekbe hogy ők jaj mások, meg jaj betegek, meg nem olyan "tökéletesek" és"egészségesek" mint ők. Ezek az "egészségesek" az általuk betegnek nyilvánítottak hátán kapaszkodnak fefel sokszor. Főleg ha nekik is hiányzik valami.

2019. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!