Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent egy 1 hónapos...

Mit jelent egy 1 hónapos babánál hogy aluszékony? Azt hogy lehet "észrevenni"! Az én babám eszik alszik, de fel is van két evés között egy kicsit.

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
egy hosan nálunk csak evés alvás volt.Szerintem még nem igazán tudod észre venni én pl.:nem tudtam mivel csak evett aludtt.
2010. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17:10-es vagyok lehet hogy ez az aluszékonyság.
2010. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a kórházban azt hallottam, akkor aluszékony a baba, ha nem ébred fel etetésre, és te sem tudod könnyen felébreszteni. Volt benne részem, sárga volt a babám, és mindig kelteni kellett, hogy egyen, mert tisztulnia kellett.

2010. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lassan egy honaposak leszunk, pontosan 3 nap mulva. Az en babam is sokat alszik. Pl leirom neked a mai napot. Ejjel 12-kor evett, utanna egybol visszaaludt egeszen hajnali 3:30-ig. Ekkor ismet evett,fel orat setalgattunk a bufire varva ekkor ebren volt, bufizett es visszaaludt reggel 7:30-ig. Ekkor ismet evett es aludt 11-ig. 11-kor ismet etetes, utanna mentunk setalni kb. egy orara. A setat vegigaludta, utanna egy orat volt fent amikor hazajottunk es elaludt. 15-kor ebredt ismet enni, fent volt fel orat es azota is alszik.:) Szerintem az enyem is sokat alszik.
2010. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Akkor nem vagyunk se aluszékonyak se betegek hála égnek!Nekünk vannak a legjobb gyerekeink.
2010. márc. 5. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetes lesz a lányom, és most áll rá a 4 órai evésre. Két evés között jó egy órát van fenn, esetleg másfél órát és naponta egyszer 2 órát, a kora esti órákban. Még éjszaka is felkell enni egyszer, de gond nélkül visszaalszik fél órán belül, csak elvétve van, hogy ez tovább tart, de akkor egy puki általában a bűnös:-)) Szóval még mindig sokat alszik, de szépen fejlődik, így nem hinném, hogy baj, ha ennyit alszik. Nagyon nyugodt baba...szerintem is örülni kell, hogy ennyire jó babáink vannak.
2010. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!