Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek a bátyám csúnyán...

Mit tegyek a bátyám csúnyán beszélő és nagyon hisztis gyerekével?

Figyelt kérdés

Ma verte ki nálam a biztosítékot a bátyám 4éves fia!

Kezdjük azzal hogy mindenen hisztizett csupán egy példa a sok közül hogy kitessékelte apukám az aknából a gyereket, ott akart békát fogni és ő zokon vette!

Másik példa hogy csak akkor szeret valakit hogyha kap valamit, szerintem ez rettentő rossz dolog!

Harmadikként az az eset történt hogy a testvéremnek azaz az apjának azt mondta hogy f*sszopó nem csak tévedés volt, 2 szer ismételte meg!

Tesóm odacsapott neki, persze az én drága sógornőm rohant megvigasztalni, ugyanis hogy gondolja a bátyám ezt -.-"

aztán fagyit követelt a kisfiú hogyha mennek haza vegyenek fagyit mondta az apja hogy nem mert ma sok mindent követelőzött erre a gyermek hisztibe kezdett és az apjának a következőket mondta "ne szólj bele az életembe azt csinálok amit akarok semmi közöd hozzá" elkeserítő egy 4esztendős gyerektől ez!

Na mikor indultak haza, az anyukának mondta hogy "gyere már mert mindjárt olyan pofont kapsz hogy leesik a fejed" én csak erre figyeltem fel hogy na hogy képzeli,na ekkor a drága feleség megengedte hogy oda csapjon a gyereknek mert hogy képzeli ezt, illetve ki a "nagyobb"!!??

Oltári nagy hülyeség ez, a gyerek teljesen elvan rontva+

Számítógéppel játszik azon kardozik ha "azt merjük illetve merik" mondani hogy nem a földhöz csapja magát!!


Nem tudom mit lehetne kezdeni, milyen tanáccsal lássam el őket, mert majd csak azt veszik észre hogy a gyerek a falkavezér ami szerintem most is megvan!!

Hasonló gyerekkel találkoztatok már??Mi a helyes út ilyenkor??Van jogom beleszólni a nevelésbe??


2012. máj. 1. 20:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9/10 válaszára: Ha egy gyerek el akar érni valamit az még a minimum, hogy földhöz csapja magát! Láttam ebben a helyzetben harapó, rugdosó, kisebb gyereknek nekimenő őrjöngő "kölyköt" is! Amivel egyet értek: nagyon könnyű elrontani a nevelést, ha a szülők sincsenek közös nevezőn! Nemet mondani a kezdetektől kell, Pl: most nem veszünk csokit a boltban, mert nem azért jöttünk, és ezt 1- másfél évesen is megértik... A csúnya beszéd pedig letükrözi, otthon hogy beszélnek egymással, illetve vele. A gyerek a magnó, ahogy előttem írták, ha nem tetszik amit játszik, készíts új felvételt, mert az csak rajtad múlik!
2012. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!