Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ekcémás anyukák! Fiatok vagy...

Ekcémás anyukák! Fiatok vagy lányotok örökölte tőletek az ekcémát?

Figyelt kérdés
Nálunk a családban öröklődik az ekcéma, de úgy van, hogy nőről férfira és férfiról nőre öröklődik. Érdekelne, hogy nálatok kedves ekcémás anyukák a fiatok vagy a lányotok örökölte-e ezt a bőrbetegséget? Én úgy gondolom, hogy ha fiam lesz, az fogja örökölni tőlem, ha lányom lesz, ő pedig nem fogja. Az is érdekelne, hogy a terhességre, a babára, hogyan hat az ekcéma? Az ekcémás, sebekkel rendelkező kismama veszélyezteti-e a baba egészségét? Mire kell vigyáznia? Nekem ez az ekcéma inkább télen szokott előjönni, akkor melyik a jobb, hogy a baba akkor van bennem amikor kisebesedik a bőröm, vagy az a jobb ha nincs bennem mikor sebes vagyok viszont hozzáérek a babámhoz az ekcémás kezemmel?
2011. dec. 2. 10:37
1 2
 11/11 anonim válasza:

nekem a mamám ekcémás, tőle örökölte a hajlamot az apukám és végül tőle meg én örököltem..

16/L

2012. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!