Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek? A harom eves...

Mit tegyek? A harom eves lanyom azzal alt elo hogy a szomszedban amikor egy negy es fel eves kisfijuval jatszott az "odatette a popomhoz a futyijet"meg hogy "megszopikaltam a futyijet"

Figyelt kérdés
hat mondanom sem kell hogy ledobentem.nem tudom hogy az anyuka hol lehettett hogy nem vette eszre iletve hogy egyaltalan lehet e alapja annak amit mondott?ezt meg kell beszelnunk hogy nem helyes de felek hogy ne tegyek olyat ami kesobb kihat ra.szeretnem helyes iranyba terelgetni hogy ez nem helyes hogy igy ne jatszanak.
2009. ápr. 25. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát azért a szopikálás sztem is durvább egy kicsit A MUTI MEG MI VAN OTT-nál!!!3 ÉVES KISLÁNYNÁL!!!!!!!!!Ki az aki emlékszik mi történt vele HÁROM évesen????senki!Esteleg 6-7 éves sztorikra emlékeztek!Vagy még későbbiekre!Egyetértek azokkal a hozzászólókkal akik azt mondják hogy meg kell tanítani az illemre.Nem 30 évvel ezelőtt vagyunk,hanem most MOST van.Ez nem időgép./ évesen meg cigizni fog,meg inni????Szörnyű világ


egy anyuka

2009. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
egy anyuka folytatása:a titkos történet nagyon édes!!ezt majd én is kipróbálom ha akkorka lesz a csemete
2009. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy milyen sok prüd ember van!!!! Emlékezzetek már vissza gyerekkorotokra: mindenki látta mindenkiét, mégsem lettünk sem homokosok, sem erőszakolók, sem pedofilok. Nem kell az álszemérem!!!
2012. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!