Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek? A harom eves...

Mit tegyek? A harom eves lanyom azzal alt elo hogy a szomszedban amikor egy negy es fel eves kisfijuval jatszott az "odatette a popomhoz a futyijet"meg hogy "megszopikaltam a futyijet"

Figyelt kérdés
hat mondanom sem kell hogy ledobentem.nem tudom hogy az anyuka hol lehettett hogy nem vette eszre iletve hogy egyaltalan lehet e alapja annak amit mondott?ezt meg kell beszelnunk hogy nem helyes de felek hogy ne tegyek olyat ami kesobb kihat ra.szeretnem helyes iranyba terelgetni hogy ez nem helyes hogy igy ne jatszanak.
2009. ápr. 25. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen szépen le kell űlni vele és elmagyarázni hogy ezt nem szabad és játszanak mást. De szerintem ebben az esetben jobb ha ezzel a gyerekkel nem találkoznak. Azért figyeld a lányod viselkedését hogy hat ki rá ez a továbbiakban.
2009. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy ilyet nem illik csinálni, mert az intim részeink olyanok, mint egy titok, el kell rejteni, és majd ha felnőtt lesz, tudni fogja, hogy az ő kis titkait kinek "árulhatja el".

Mondd el, hogy a te "titkaidat" is csak apa, meg ő láthatja.

Mikor kiscsoportos voltam az ovistársam (kisfiú) mondta, hogy mutassam meg a nunimat, mert a... meg a ... megmutatta, és nincs abba semmi, és mondta, h ő is megmutatja a kukiját, és megmutatta, végül én is, én elmondtam anyukámnak, és ő kiakadt, hogy ez milyen csúnya dolog! és szégyelljem magam!

rossz volt, nehézségeket okoz máig ,mert nem illik...


Én ma azt tenném,amit írtam, ja sok évig barátok maradtunk a kisfiúval!

2009. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszokat igazan hasznossak voltak, a masodik valaszolonak uzenem hogy igen azt amit o atélt attol szeretnem megkimelni a lanyom mert amit most atel az vegigkiseri majd kesobb is a sex iranti erdeklodeset.
2009. ápr. 26. 16:45
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Oviskorban ez az érdeklődés teljesen normális. Amikor én voltam ovis nekem is volt hasonló történetem, a hugomnak is. Most 2 kicsi gyerekem van és a fiamon már kezd előjönni az érdeklődés. Mindig higgadtan beszélek vele h ezt nem szabad , öltözzünk gyorsan fel (mikor például játszik vele) , én megpróbálok úgy beszélni vele mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, mint h az is. Irtó gátlásokat okoz ha megszidjuk v kinevetjük őket.
2009. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Azért a 'mutasd meg én is megmutatom' az más minthogy megszopikáltam a fütyijét!! Uramisten! Tiltsd el a gyerektöl szeintem,és én az anyját is felkeresném!
2009. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért az tényleg más, hogy megszopikálta a fütyijét. Az anyával azért kellene beszélned, hogy ő is rajta tartsa a szemét a fián.
2009. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom!!! Borzasztó, hogy ilyenek vannak. Teljesen felháborító. Azt sem tudom mit tennék ebben az esetben, de biztos, hogy kikelnék magamból, és soha többé nem engedném a gyerek közelébe. A gyerek elfelejti, de te soha.
2009. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
tanítsd meg neki, hogy mi az elvárt viselkedés ilyen helyzetben, mert akkor igazán nagy a baj, ha fogazott is!
2009. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem is tudom.. mi itt a probléma? végülis ahogy visszaemlékszem, kicsi gyerekként voltak szexuális késztetéseink, és próbáltunk mindenféléket, és nem ártott. Én pl egy másik lányt simogattam, nézegettem, fogdostam és ő viszont, mégsem lettem leszbikus. Szerintem a legnagyobb baj, ha bűntudatot keltesz benne. Jó a természetre bízni az ilyet, az erotika kiskorban is természetes, nem kell közbeavatkozni, főleg hogy gyerek se lehet a dologból, érted...
2009. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen énis hallottam már iylenekről..pl az egyik itteni óvónő mesélte nekem hogy egymást szopják az óvodában a mosdóban a ksiygerekek..és otthonról ellopják a kámaszutra könyveket.de ezeket a gyerekek aztmondták hogy a szüleiknél látták.talán bezsélni kéne a gyerek szülőjével hogy jobban figyeljenek oda hogy mit lát a gyerek és mit nem..
2009. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!