Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Rongált már meg valamit a...

Rongált már meg valamit a lakásban a gyermeked (kisebb)? Ha igen, mit és hogyan reagáltad le?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a firkálós gyerekek szüleinek ajánlom a lemosható tapétát

mikor kicsi voltam volt nekünk olyan és direkt arra lett kitalálva

mindig rajzoltunk rá krétával és anyukámék meg lemosták olyan volt mint egy nagy tábla

bár nem emlékszek rá de azért ne slaggal mossátok inkább valami kis szivaccsal ledörzsölni

amugy ksikoromba jó gyerek voltam direkt nem csináltam rosszat

viszon unokatesóm nagyon rossz volt pl egyszer fejemhz vágta a kalapácsot azért elég keményen leszidtam(ő olyan 3-4éves volt én 14-15)

2011. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Be kell nyelni, a lakás nem kirakat!a gyereket meg mi akartuk, ez is vele jár! A takarításban, falfestésben, ragasztásban részt kellett vennie, ha baj történt.(Bár A BAJ NEM ITT KEZDŐDIK:-))
2011. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amióta megvannak a gyerekek gyakorlatilag az összes értékes holmit elvittünk anyósékhoz, sógorékhoz.

-Fehér szőnyegen kakaófolt (mégis bevitte...),

-falfirka (de ezt nem bírom elviselni, másnap a szemük láttára lefestettem nagy sóhajtozások közepette hogy szegény anyu milyen nehéz neki....nem csinálták többet),

-plazma tv összekarcolása (szerintem ez a ledurvább) Nem voltunk bent, szusszantunk egyet a konyhában, addig megpróbálta megetetni a mesehősét ropival a gyerek)


Engem olyan családban neveltek fel, ahol azért igyekeztünk vigyázni a cuccainkra, de az alapvető szemlélet az volt, hogy a tárgyak a MI kényelmünkért vannak és nem fordítva, így ha valami tönkrement nem dicsértek meg érte, de balhé sem volt soha. A férjem gyökeresen ellentétes családból jött, ő agyvérzést bír kapni egy tányér eltörése miatt is :-P

2011. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!