Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mivel húzott fel legjobban a...

Mivel húzott fel legjobban a gyermeked amiért el is paskoltad?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
el nem paskoltam,de közel álltam hozzá tegnap.engem kaja közben idegesít fel annyira,hogy majd felrobbanok.tegnap csak ráüvöltöttem.nem kiabáltam,üvöltöttem.nyitotta a száját,berakom a kaját,kiköpi,keni szét. nyitja, berakom, köpi,keni szét.
2011. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt kapta fel, hogy a kisöccse nyakát szorongatja. Egy idő után tényleg komolyan féltem tőle, hogy megfojtja, bár nem ilyen szándékkal szorongatta, ő ennek nem érezte a súlyát én meg hiába mondtam, hogy baj is lehet belőle (akkor volt 3 éves, a kicsi meg 1)és nagyon elvertem dühömben. Megbántam nagyon, de azóta sem jutott eszébe ilyen ostobaság. Úgyhogy összeségében érdemes volt.
2011. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Kapott a fenekére,mert mire beértem a fürdőszobából reggel, totál levetkőzött, közben be volt kakilva...győztem minden letörölgetni.

Aztán az új mánia felmászni az íróasztalra, és ott játszani. Mikor már 10-szer levettem, és csak mászott volna megint, akkor kapott a fenekére egyet, többet nem mászott fel.

2 éves kisfiú

2011. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Konnektor... be vannak dugva, de nem nyúlhat hozzájuk, nehogy máshol belenyúljon, ahol nincsenek bedugva. Általában elég, ha nagyon határozottan mondom, hogy "nem!" de volt, hogy kapott már egy pici pacsit a kezére, hogy ne fájjon, de essen rosszul. A kajálás nálunk is kiborító néha, azért talán egyszer kapott, de nála nincs értelme, mert még rosszabb kedve lesz, és még annyira se eszik. A pelenkás kis fenekére kap sűrűn. Játékból birkózás közben. Tudom, hogy nem jó, de nem bírom ki :D pontosan tudja, hogy játék és sikítva röhög.
2011. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kimotorozott a villamos elé amikor én rohantam és üvöltöttem utána a húgát tolva a babakocsiban. Nagyon elvertem a fenekét és azóta nem ült motoron az utcán csak játszótéren. Nem vagyok rá büszke, és 90%-ban a saját gőzöm kieresztése volt, de akkor valahogy beleillett a képbe ez a büntetés.
2011. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

egyetlenegyszer volt, hogy ráütöttem a kezére. de akkor más miatt nagyon feszült periódus volt az életemben. szóval sétáltunk, 15 hónapos volt, és sok pocsolya volt, akkor ő már nagyon ügyesen tudta hogy csak csizmában lehet pocsoláyba lépni és belenyúlni meg nem lehet. erre fogja lehajol és közben kaján pofával néz rám, mondom nem rakod bele a kezed, ugye? erre puff belemeríti, és közben néz rám diadalmasan. na akkor rácsaptam a kezére dühömben. azóta többször volt hogy agyoncsaptam volna legszívesebben (már 2 éves is elmúlt, dackorszak van), de nem ütöttem rá azóta....

amúgy sok esetben olyanért kapnak a gyerekek, ami igazából nem az ő hibájuk. pl. az utolsó válaszoló, nem akarom bántani, de ha a gyerek nem 100%-ban megbízható, akkor én nem indulnék el vele babakocsival + kismotorral, pláne ha villamos , forgalmas út van a közelben, akkor édes kicsim, jössz mellettem és fogod a kezem. ilen kicsi, még ha elméletben tudja is hogy nem szabad lemenni az úttestről, "viccből" bármikor bekattanhat. pl. az én kislányom is nagyon jól tudja hogy nem megyünk le a kismotorrla a járdáról, és ha úttesten kelünk át, akkor megállunk leszállunk stb. de 10 esetből ez 9x van csak így. a maradék 1...szóval nagyon résen kell lenni, és ha itt baj van és dühös a szülő, inkább magára legyen dühös. persze valahogy jelezni kell a ygereknek hogy ez marhára helytelen dolog volt, de inkább megakadályozni kell z ilyen helyzeteket, mint később orvosolni (ha lehet egyáltalán).

de ez csak az én véleményem, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, nem szándékozom vitatkozni errl senkivel.

2011. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém pont ma kapott egy jelképes frászt. Elmentünk kismotorral a vonathoz, apa ott hagyta az autót a parkolóban, hogy vigyem haza. Minden klassz, remekül szórakozunk. Odaérünk, még megnéztük a vonatot ahogy a kisfiam akarta, utána szólok hogy beszállás az autóba. Erre elveti magát, fetreng a betonon, üvölt, rúgkapál. Türelem, diplomácia, nagy nehezen berakom a kocsiba. Persze nem engedi bekötni magát az autósülésbe. Üvölt, csapkod, kifeszíti magát. Ok. Becsukom a kocsiajtót, majd ha megnyugszol beülünk az ülésbe és indulunk. 1 perc sem telik el, látszólag kutya baja. Kinyitom az ajtót, üljünk be szépen az ülésbe. Pöccre őrjöngés elölről. Ajtó megint becsuk, szólj ha lenyugodtál. Kb egy perc múlva azt látom, hogy kaján vigyorral a fején éppen atomjaira szedi a kocsi belsejét. Letép gombokat, nekiesik a rádiónak, tekeri a visszapillantó tükröt. Eldurrant az agyam. Bemásztam az autóba, megfogtam a ruhájánál és beraktam az autósülésbe. Persze üvöltés, rúgkapálás, kifeszíti magát. Kapott egy jelképes frászt és amíg ezzel a "sérelmével" volt elfoglalva erővel bekötöttem az ülésbe és végre elindultunk. Persze végig őrjöngte az utat, itthon folytatta, de az már nem volt gond, itt nyugodtan verdesheti magát a földhöz. Már sokszor eljátszotta ezt a "csak azért sem ülök az autósülésbe" játszmát, most megelégeltem. Egyrészt életveszélyes, másrészt nem fogok tízezreket fizetni bírságra, csak azért mert egy kétéves óhajt dirigálni. Huhh, még mindig nagyon pipa vagyok miatta. Megértem ha fáradt, éhes, nyűgös, de bizonyos dolgokban MUSZÁJ szót fogadni. Másrészt nem értem, hogy ha x órán keresztül végig vele foglalkozok, igyekszem a kedvére tenni, figyelembe veszem a kívánságait, akkor miért nem lehet egy ilyen pofonegyszerű dologban szót fogadni. Amikor mindig, de tényleg mindig abban a nyomorult autósülésben utazik. Persze tudom én, hogy erről szól a határok feszegetése. Remélem most tudja hol van az elég!
2011. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Két évesen odavitte a széket az erkélyre és felmászott, hogy jobban lásson. Az ötödiken lakunk. Eléggé kiborultam, szerencsére akkor értem oda, amikor felállt. El is sírtam magam ijedtemben. Azóta az erkélyajtó felső részén be van verve egy elhajlított 100as szög, azt is el kell fordítani hogy kijussunk.
2011. jan. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 vaszily katalin ***** válasza:
18%
azal hogy hiába mondom neki.tiszteletlen velem .süket füleket találok.s hiztizik.akor egy nagy pohár hideg viz .aztán csend van.
2011. jan. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
55%
Nekem nincs gyerekem 12 f vagyok :D De ahogy az előző kommenteket elolvastam háát... nem semmi a gyerek nevelés xD
2011. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!