Hogy lehet leszoktatni?

Figyelt kérdés
5 èves fiúról van szó. Sajnos minden próbálkozás ellenère, nagyon hisztis. Minden átöltözès, fürdès elött megy a hiszti. A visítás. Folyamatosan rohangál még a házban is. Elmondtam már szèpen, csúnyán, hogy mit mièrt nem kellene. A büntetőszèkes dolgon is túl vagyunk már. Ideig óráig használ. SOS tanácsokat kèrnèk szèpen. Köszönöm.
ma 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Egyetlen jól időzített pofon.

Jöhetnek a lepontozások meg a savazás.

ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha szaksegítséget kérnétek? Nem biztos, hogy neveletlen, rossz gyerek, hanem sok egyéb "betegség" is okozhat hasonlót.
ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
#1 Ja, egy büdös nagy pofon a pofába, neked.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, kaptam gyerekkoromban összesen 2db-ot. Azöta 32 éves vagyok, nem haltam bele és nem lettem lelkibeteg, viszont megtanultam, hogy nem köpünk le senkit.
ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fürdéshez ajánlom a "szappankrétát". Bátyámék gyerekeinél ment a folyamatos hiszti fürdés előtt és tőlem kaptak egyik Karácsonyra. Utána mesélte sógnőm, hogy ennél jobbat ki sem találhattam volna, mert azóta rohannak fürdeni, hogy rajzolhassanak a kád szélére-csempére :D Simán lemosható, nekünk is volt, az én fiam is imádta. Sztem a legtöbb játékboltban kapható.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvinném kivizsgálásra, mert egyértelmű, hogy valami gond van vele.
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Büntetőszék? Ennyi??? Semmilyen szankció? Semmi játékmegvonás?

Neveld meg rendesen a gyereket, 5 évesen a fejezetre nőtt

ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!