Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az autizmus hogyan ismerhető fel?

Az autizmus hogyan ismerhető fel?

Figyelt kérdés
Mármint mik a jelei? Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Csak szimplán érdeklődöm, nem azért kérdezem,mert a gyerekemről gyanítanám.Viszont az óvodában,ahol dolgozom erősen érzem, hogy gond van az egyik kisfiúval.Köszönöm.
szept. 27. 23:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ovónő vagyok, nem takarító például.
tegnapelőtt 23:33
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

"Igen, óvodában dolgozom, és szerintem az autizmus diagnosztizálásához, külön szakember kell."


Igen, és pont ezért kérdeztem vissza, mert ez nem a te dolgod. Azt meg csak tudod, hová lehet küldeni a gyereket. De azt is írtam. Szóval nem a te dolgod diagnózist felállítani. Ne azzal küldd tovább anyukát, hogy autista a gyereke - te ezt nem mondhatod ki. Azzal küldd, hogy problémás a viselkedése, vizsgáltassa ki. De ha még ezt sem érted miért írtam... Érdekesen osztogatják azt a diplomát...

tegnap 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szerintem elvagy tévedve utolsó. Egy szóval nem mondtam hogy a gyerek autista és szólok az anyjának. Jesszusom.
tegnap 08:58
 14/18 A kérdező kommentje:
Értettem amit irtál. Nem reagálok minden egyes sorodra. Az óvoda igazgatójának már szóltam az esetről.
tegnap 08:59
 15/18 anonim ***** válasza:
15%

Az óvodáknak nem igazgatója van....

Akkor vagy te óvónő, amikor...

tegnap 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Természetesen az vagyok, külföldön élek, van igazgatója az óvodának, és ő felé kell jelezni ha gond van. Természetesen jogod van azt hinni, amit akarsz.
tegnap 12:30
 17/18 anonim ***** válasza:

Barkit lebuktatnak mindig jön a külföld kamu.

Miért nem akkor dobtad be, amikor a szakszolgálathoz való küldést említettük jóval korábban?

Az magyar találmány.

tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem értem mi értelme lenne hazudnom, vagy kitalálnom a sztorit. Láttam, amikor írtad a szakszolgálatot, csak mivel nem a kérdésre válaszolsz, felesleges körítenem hogy itt olyan nincsen. Természetesen azt hiszel amit akarsz. De mi az hogy lebuktattál? Miben buktam le elárulnád?
tegnap 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!