Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mivel otthon vagyok és ráérek,...

Mivel otthon vagyok és ráérek,hogyan tudnék segíteni,hogy a kisfiam kiejtése javuljon?

Figyelt kérdés

A kisfiam 5 éves és alig lehet érteni mit beszél.

A logopédussal nem sokat érünk,kevés idő jut rá,egyenlő a semmivel.

A szakszolgálathoz hónapok,mire bejutunk,az idő pedig telik.

Nem akarok egész nap a neten kutatni,más dolgom is van,de hátha valaki talált valamit,ami az ő gyerekén segített.Sajnos semmi segítséget nem kapok sehonnan.



szept. 4. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem jutott eszedbe, hogy az ovis kötelező logopédus mellett elvidd magán úton is, ahol több idő jut rá??? 5 evesen ez nagyon durva.
szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

Hát kérdező ha nincs pénzem a gyereknek szükséges logopédusra, akkor nem otthon vagyok hanem megyek dolgozni, hogy legyen és ne okozzak még nagyobb kárt a gyerekemnek. Nem is értem nem gondoltátok mikor teherbe estél hogy esetleg lehetnek fejlesztések, magántanárok amik kellenek majd?

Ha a suliban szorul felzárkóztatásra hagyjátok inkább megbukni és megutálni az egészet? Nem értem

szept. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen egyetértek az utolsóval, ha nincs pénzed magánra, akkor mi az a luxus, hogy otthon vagy??!

Vagy esetleg kistesóval vagy otthon? Mert akkor duplán nem értem, remélem csak egy marad, ha azt az egyet se tudjátok normálisan felnevelni.

Azért 5 évesen már döbbenet, hogy nem érteni a beszédét.

A példádat hoznám fel azoknak, akik gondolkoznak, hogy megtartsák-e a terhességüket, amikor nem megfelelőek a körülmények...

szept. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

"Mivel otthon vagyok és ráérek" vs "Nem akarok egész nap a neten kutatni,más dolgom is van,de hátha valaki talált valamit"

Ez a TE feladatod, akár tetszik, akár nem. És baromira az utolsó pillanatban vagy.

szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szájtorna. Buborékfújàs. Szívószàllal pom-pom pakolàs. Szájjal vagy szívószállal ping-pong labdàt fújni. Puha fagyit nyalni. Felső ajkon ropit egyensúlyozni. Saját orràt próbálja megnyalni. Ropit egyik tálból másikba szájjal átrakni. Grimaszokat, szájtartással együtt utánozni. Azrcmasszázs. Éneklés. Hallását ellenőriztetni!!
szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

Menj be az oviba a logopédia napján, és menj be a logopédushoz a fiaddal.

Kell hogy adjon feladatot, és megmutassa, mit gyakoroljatok.

szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

En a gyerekemnek ugy tanitottam a szavakat hogy szótagokat amik nem mentek neki es ahhoz hasonlókat egyaránt,ezeket ismételtettem neki es játékosan őt is igy beszeltettem.

Egyszerűbb mint az 1x1

szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!