Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy kezeljem a helyzetet?

Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hozzátok fordulok segítségért 15 éves autista értelmi sérült fiam pár hónapja durva düh rohamokat produkál szét ver mindent velem együtt, ripedint szed 1mg-ot 3#felet, két hétig jó volt tegnap viszont megint rá tört szét verte a lakást a szomszéd mentőt hívott a sürgősségin kötöttünk ki mert a szekrény, ajtó fejelesből horzsolás lett a homlokán mentős elvitette fej sérüléssel hogy kell CT vizsgálat, a kórházban haza küldtek be kötöttêk nem látták rajta hogy baja lenne. Szeretném meg kérdezni tud valaki intézményt ahova be veszik a időközönkénti düh rohamos embereket vagy mi a teendő? Kérlek segítsetek elvagyok keseredve. Köszönöm!



júl. 19. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne ide írj, hanem auti csoportba!

Itt nincs tapasztalatuk. Ott van.

júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Derjaderja ***** válasza:
80%
A intézmény, akkor pszichiátria.
júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oda is írtam!
júl. 19. 09:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak autistáknak lakóotthonok. Nem vagyok túl tájékozott ezen a téren, de ha teheted, nézz ki egy olyat, ami a közeletekben van, és érdeklődj náluk!
júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom de agresszív gyereket nem vesznek fel
júl. 19. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Előbb vállalnék be végtag nélküli gyereket mint autistát. Tajgetosz pozitívak egytől egyig. Most meg pátyolgatjuk őket...
júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

6, de kemény vagy.

Egyrészt a végtag nélküli gyerekről már terhesen dönthetsz. Pont szemét, aki megszüli.

Az autistáról pedig nem tudhatod, hogy az, csak a születése után évekkel.

júl. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nincs tapasztalatom személyesen autista kisgyerekkel, de a kollégám fia hasonló helyzetben van. Mesélte egyszer, hogy amikor dührohamot kapott a kisfia, hideg vizes konyharuhával fogta meg a kezét, kedvesen szólongatta és ez kilendítette a pillanatnyi állapotából. Nem hiszem hogy ez hosszútávú megoldás, de talán egy próbát megér, hátha nálatok is beválik?
júl. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem érek hozzá sőt hozzá se tudok mert egyszerre támad nem kizokkentheto annyira agresszív lett.
júl. 22. 09:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, lehet a kollégám fia kevésbé agresszív állapotban volt amikor történt? Remélem találsz megoldást, kitartást!

(#8-as voltam)

júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!