Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A kilencvenes és kétezres...

A kilencvenes és kétezres években azokkal a gyerekekkel mit kezdtek akiknek a bölcsődétől elkezdve a lakás óvodán át az iskolákig emberi közösségi szociális nehézségeik voltak és tanulási zavaraik!?

Figyelt kérdés

Mindig félelemből tartottam magamat tizenéves koromtól elkezdve mindmáig napjainkig előtte meg még túl kicsi voltam kis pici gyerek és kivoltam téve annak hogy megvertek lelkileg is bántottak támadtak.

De ha nem szóltam később akkor is megütöttek engem.

Voltak tanulási zavaraim is.

Nem bírtam végig figyelni a negyven öt perces tanórákat.

Hamar elfáradtam mindentől kicsinek is otthon is kellett aludnom.

Nagyon hamar elfáradok ha valamit kell csinálni naponta rendszeresen még mindig.

Minden gondot okoz.



júl. 8. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Kornél, Kornél… menj pszichológushoz! Majd ő megmondja mi bajod van.
júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

NEM MEGYEK!!!

VOLTAM MÁR!!!

Mindig ti válaszoltok válaszoljon már valakinek más mindig ugyanazok vannak.

júl. 8. 18:46
 3/17 A kérdező kommentje:
Válaszoljon már más ne mindig ezek akik eddig mer elegem van belőlük már!!!
júl. 8. 18:47
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Menj terápiára
júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De voltam már hányszor néhányszor párszor ne higgyék el nem foglalkoztak én velem most meg semennyit sem azt hiányolom én.

Nem is kellett volna élnem.

júl. 8. 18:55
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Akkoriban sajnos kevésbé foglalkoztak vele:((
júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Ok., én más vagyok. Még sose válaszoltam neked. Menj pszichológushoz, őt azért fizetik. Itt viszont nem várhatod el, hogy naponta elemezgessenek téged ingyen. Már 100x leírtak mindent.
júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem, ne azért menjél el, hogy más legyen a diagnózisod🤦🏽‍♀️ Az ugyanaz lesz. Azért menj el, mert a pszichológus feladata lelki sérültekkel foglalkozni PÉNZÉRT, nem pedig a gyik olvasók feladata ingyen. Ez az oldal nem azért van, hogy minden nap leírd a gyerekkori sirámaidat, ezt értsd meg.

#7

júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sírálmaim!!!

Magát ha annyit baztatták csesztették szivatták volna mint engem még tizennyolc éves kora előtt jóval befejezte volna az életét legkésőbb tizenéves korában!!!

Ez az egyik a másik az életem olyan üres mint egy szatyor amit nem tudnának megtölteni áruval!!!

Nem maga kel fel így úgy hogy kényesen nyűgösen szinte már évtizedek óta na felébredtem de minek!!!

És ideg bolondként ideg betegen ébredek kelek fel merthogy mivelhogy unalmas és üres az életem lemondásokkal,nélkülözéssel és mellőzött céggel járt az életem én mindig csak egy másod hegedűs voltam aki elveszik a tömegben és észre sem veszik.

De ha egy büdös patkánynak rohadéknak kellett lenni akkor gyerek, felnőtt egyaránt megtalált, megtalál amíg csak élek és meg nem halok érti ez is bánt és furdal fáj meg minden ilyesmi!!!

júl. 8. 19:53
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezen csak hosszas terápia fog segíteni. Nem egy alkalom a pszichológusnál, hanem évek!!
júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!