Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért kezd el csúnyán beszélni...

Miért kezd el csúnyán beszélni, amikor érte megyek az oviba?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtük az ovit,és amikor érte megyek a lányomért az oviba, öltözés közben elkezd csúnyán beszélni.

Próbálom terelni a gondolatait,de nem sikerül.

Itthon nem hallhatja ezeket, viszont már itthon is kezdi mondogatni.

Próbáltam, hogy nem figyelek rá,mintha nem is hallanám, de ugyanúgy folytatja még rá nem szólok.

Volt már játék megvonás a csúnya szavakért,de semmi javulás.

Mit csináljak? Az oviba ott van több szülő is,óvónők is,mindenki hallja, és fogalmam sincs honnan vette a szavakat.Segítsetek! Köszönöm


2017. febr. 27. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Figyelemfelhivas. "Buntet" teged. Szeret jarni?
2017. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
És ha az Óvónénitől kérnél segítséget? Mégiscsak vele van egész nap!
2017. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szeret járni, soha nem sírt, örömmel megy be a csoport szobába!

Óvónőt kérdeztem, napközben semmi csúnya beszéd nincs.

2017. febr. 27. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
És mint pedagógus, gyermekekhez értő személy nem mondott rá semmit, mitől lehet???
2017. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy hónapja óvodába adtad, és ő ezt nem dolgozta fel. Igényli a figyelmed, a törődésed, s ha csúnyán beszél azzal tutira felfigyelsz rá és vele foglalkozol. Azt érzi, hogy nem kap elég törődést és így követeli ki magának a figyelmed.


Ha az óvoda utáni időszakban és hétvégente sok, teljes és OSZTATLAN figyelmet és törődést kap, akkor majd leszokik róla pár hét alatt.

2017. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Örömmel 2 ok miatt megy:

1, Kicsit mégis buli az óvoda, de nem egész nap és nem anya nélkül

2, A gyerekek adaptálódási képessége határtalan. Tudja, érzi, hogy ezt várják tőle.


Előző voltam (szakember)

2017. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

- Ugye tudod, hogy most csúnya szavakat mondtál???

Csönd.

- Kitől hallottad???

Csönd.

- Én igyekszem jó példát mutatni neked, tőlem ilyen szavakat nem hallasz! Édesanya sem mond ilyeneket! Majd ha egy este véletlenül elfelejtek vacsorát adni neked, akkor mondhasz ilyet. De addig nem tűröm, hogy ilyen csúnyán beszéj! Értesz engem, kisfiam???

- Igen, apa!

2017. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én lányom az egyik ovistársától, a Brájentől a "fuck" kézjelet tanulta el. Sajnos rengeteg kisebbségi jár az oviba és a 80%-uk rendkívül primitív. Volt egy óvónő, aki egy állásra jelentkezett, meglátta a gyerekeket, közölte, hogy félóra múlva visszajön, azóta sem látták.
2017. márc. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!