Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kisfiamnak ment a hasa az...

Kisfiamnak ment a hasa az oviban. Felelősségre vonható az óvónő, ha nem tisztították le normálisan, és új ruhát sem adtak rá?

Figyelt kérdés
Mindig van bent új ruha. Nem is értem miért nem adták rá. A dajka nem tudott az esetről, a kisfiamtól kellett megtudnom.
2015. ápr. 1. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet,hogy nem vették észre!
2015. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

attól függ... ha mondjuk a nagycsoportos ki megy wc-re és nem szól, hogy f.sni fog, utána se kér segítséget, akkor nem, hisz a nagytól már elvárható, hogy szóljon, nem nézegetnek bele a wc csészébe, hogy mit produkált.

ha kiscsoportos akkor azért 1-2 perc után ránéznek, ebben az esetben lehet szólni. mondjuk nem felelősségre vonásról beszélnék itt sem, hanem megkérném, hogy legközelebb egyrészt figyeljenek jobban oda, másrészt meg ugye ha egy gyereknek hasmenése van akkor a szabályzat szerint nem tartható a többi gyerek között, így fel kell hívni a szülőt, hogy vigye haza amilyen hamar tudja, addig is az orvosi szobában kéne lennie. de mondom, ha nem is szólt a gyereked...

2015. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtak róla egyáltalán?
2015. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az óvónőnek kellet róla tudnia, mivel a harisnyát ő adta rá.
2015. ápr. 1. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Az oké hogy nem látja, de a szegát se érzi? Ez kemény, már bocsi. Én holnap rákérdeznék a helyedben. Ennyi erővel nem csak szobatiszta gyereket vehetnek fel, mert úgysem érdekli az ovónót hogy összafosta magát a gyerek.
2015. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*szagát :D
2015. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En mar vitaztam ilyen miatt a dadussal. Volt hogy tiszta kaki volt a feneke meg a kisgatya is de nem is tudtak rola. Pedig akkor meg csak 4 eves volt siman torolni kell meg a feneket,de letojtak. Helyedbe megemlitenem.
2015. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a kiscsoportosoknak még törlik a fenekét, ha szólnak, hogy kakiltak. De mondták a szülőin is, hogy előfordul, hogy a gyerek nem szól, kimegy, nem jól törli meg magát, ezért kakis lesz a bugyija.

Úgy gondolom, valószínűleg nem tudtak róla, hiszen a hasmenéses gyerekeket azonnal haza szokták küldeni.

2015. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Oké, törölni kell a fenekét, de ha nem szól, hogy kakilni indul, akkor honnan tudnák?

Felelősségre vonni senkit sem lehet itt szerintem...

Én a kisfiúban tudatosítanám, hogy igenis szóljon, hogy kakilni indul és kell neki a segítség. Sőt, bármikor, ha kell, kérjen segítséget. Néma gyereknek...

2015. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!