Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » ADHD-ja ellenére szeretik az...

ADHD-ja ellenére szeretik az oviban 7 éves fiamat, rábeszéltek, hogy mivel a gyerek szeretne fociedzésre járni járassam, majd ha nem bírnak vele az edzők eltanácsolják, járatnátok?

Figyelt kérdés

Profi edzők járnak ki az oviba és heti több alkalomról van szó .

Sem én sem a gyerek nem szívesen bírunk elviselni újabb kudarcokat...

Engedtem az óvónéni kérésének aki említette,hogy a gyerek másról sem beszél csak arról,hogy ő is mint a barátja focira szeretne járni.

Nyilván nem csak a focira fog járni,hanem magánúton fejlesztésekre is amikre idáig is,félek ,hogy ez sok lesz neki így együtt.

Szerintem a gyerek kötetlen szaladgalasra gondol,itthon már mutatta amiket a barátja tanított neki dekázni ,gólt lőni...


2013. szept. 13. 09:24
 1/3 anonim válasza:
Én járatnám! Teljesen megértem, hogy féltek a kudarctól, csalódástól, de akkor is. Esetleg a gyereknek úgy felvezetni, hogy egy egyszeri próbaedzés, és ha az edző esetleg nem vállalja, akkor neki valami mást mondani? Pl. hogy nem lenne rá idő, és ezért nem mehet többet?
2013. szept. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az első edzésen túl vagyunk,nem volt semmi gond a gyerek szerint ,hatalmasat aludt aznap ebéd után az oviban ,ez má.skor nem jellemző.

Luzer szülők vásároltak neki tegnap egy sportboltban Adidas focicipőt ,mezt nadrággal ...remélem használni is fogja őket :-D !

2013. szept. 15. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom már be is vásároltatok, naná!! :DD

Épp írni akartam, hogy mindenképp engedjétek el, mert ha kifog egy frankó edzőt, aki hatni tud rá, és figyelembe is veszi esetleg az ő problémáit, akkor ez csakis jó lehet neki..még akkor is, ha már be vagytok rezelve a sok kudarctól..és lám, lám...:-)))


Azért majd beszéljetek az edzővel, ha tényleg hosszú távú lesz a dolog, vagy az óvónő megteszi ezt? nehogy félreértelmezze a dolgokat az edző, ha nincs képben...

2013. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!